poniedziałek, 11 grudnia 2017
Odpowiedzialność solidarna za wyłudzenia VAT, jest niezgodna z konstytucją. PDF Drukuj Email
piątek, 04 listopada 2016 13:53

Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług (druk nr 965) Wypowiedź Jerzego Jachnika w imieniu Klubu Kukiz 15.(Wypowiedz z dnia 4.11.2016)

Wprowadzenie odpowiedzialności solidarnej za wyłudzenia VAT jest niezgodne z art.42 Konstytucji Rezeczpospolitej Polski.

 
Tego nie da się opisać to trzeba obejrzeć ! PDF Drukuj Email
środa, 02 listopada 2016 00:02
Przed wami wstrząsające zeznania świadków na procesie Adama Umera. W 1994 powstał film dokumentalny pt. Humer i inni w reżyserii Aliny Czerniakowskiej,  dotyczący procesu Adama Humera
 
 
 
Znajdź swojego posła i senatora - zagłosuj PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 października 2016 22:40

Znajdź swojego posła i senatora - zagłosuj - kliknij link:

http://www.parlamentarny.pl/

 
Trybunał wróci jeszcze w tym tygodniu. To już pewne

 
Jerzy Jachnik -Sejmowa Komisja Petycji - koszty komornicze PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 października 2016 10:42

Jerzy Jachnik na Sejmowej Komisji Petycji -Komornicy, ich zarobki, koszty VAT. To jest przykład jak trudno walczy się w sejmie z oczywistą, oczywistością.

 

 

 
Jerzy Jachnik - po roku w sejmie . Wyprodukowaliśmy 13 000 stron ustaw. !!! Sejm jest chory. PDF Drukuj Email
niedziela, 30 października 2016 11:20

Znalezione obrazy dla zapytania Jerzy JachnikA ja po roku w sejmie z innej beczki. Przeczytajcie i przemyślcie co piszę. Bo w takim sejmie nic się nie zmieni. Ważne jest jedno: szliśmy jako antysystemowcy. A co robimy ? Tak jak oni wszyscy produkujemy kolejne projekty ustaw. Co gorsze one i tak nic nie dają – bo nie puści ich partia rządząca. Złożono także kilkanaście tysięcy interpelacji !!!. A czy jakieś niepotrzebne ustawy zlikwidowaliśmy ? Czy uprościliśmy prawo ? Czy tworzymy coś dla ułatwienia przedsiębiorczości ? NIE !!! . Dlaczego ?

Bo daliśmy się wkręcić w ten sejmowy cyrk. W sejmie rządzi wyłącznie arytmetyka a nie dobro państwa, ludzi, racja, pomysł itd. Sejm RP to chora instytucja bo chory jest regulamin sejmu. A tego nikt nie chce zmienić bez względu skąd jest i kogo reprezentuje. Niestety także my. Powstawanie ustaw, ich procedowanie i uchwalanie to czysta fikcja. Ustaw w rzeczywistości nie tworzy władza ustawodawcza a władza wykonawcza. To rząd pod siebie produkuje potrzebne mu dla swojej polityki potrzebne ustawy, które przepycha kolanem przez sejm jako projekty sejmowe, bez względu na to jakie jest stanowisko posłów opozycji.

Pierwsze czytania ustawy ( najważniejsze co do istoty poznania intencji projektu), czytane są przy pustej sali obrad (po 5 albo 10 minut dla każdego klubu) , bo posłowie są na komisjach i pokrzyczą ewentualnie powalczą bez skutku o jej zmiany , ale i tak naprawdę tracą czas bo partia rządząca i tak wszystko przegłosuje mając większość w każdej komisji. Drugie i trzecie czytanie to kontynuacja fikcji. Ma jedyny cel: niech się posłowie reklamują. Na to wyłącznie regulamin sejmu im pozwala. Niech czytają z tabletów przygotowane w klubach wcześniej pytania. Wielu z nich nie wie nawet co czyta a jednak na mównicę wytrwale biega. Często zadają bezmyślnie wielokrotnie te same pytania - bo sami na sali obrad nie potrafią nic wymyśleć a jak już wymyślą to nie mogą ich zadać bo lista pytających jest zamknięta. I tak od lat funkcjonuje sejmowa pseudo-demokracja. To istny cyrk.

To wielokrotne latanie na sejmową mównicę nie ma nic wspólnego z legislacją a służy wyłącznie nabijaniu licznika tzw. aktywności poselskiej potrzebnej do reklamy w następnych wyborach. Na koniec masowe głosowania według ściągawek – na których nikt nie wie ile faktycznie ustaw lobbowanych głosujemy a co gorsze jak je głosujemy. W 2016 r. wyprodukowaliśmy w sejmie RP około 13 000 kart ustaw. Taka sytuacja trwa w sposób narastający od 1990 roku i dotyczy wszystkich bez wyjątku !!! Wierzcie mi, że gdy by sejm zamknięto społeczeństwo nawet by tego nie zauważyło. 
Dlaczego my jako posłowie milczymy. Dlaczego nie krzyczymy, że sejm to fikcja która trwa od 26 lat i dlatego mamy prawo jakie mamy. 


Jedyne co może zmienić ten chory układ w sejmie to:


1. rozdział władzy wykonawczej od ustawodawczej ( minister nie może być posłem ) 
2. JOW-y jednokadencyjne z podkreśleniem jednokadencyjne. Wybory w małych okręgach. Po kadencji powrót do okręgu i dopiero po przerwie minimum jednej kadencji można kandydować na kolejną. Nic mniej nie wystarczy aby rozbić ten zgniły układ. Czemu tak twierdzę ? Ano temu, że po roku kadencji w sejmie 90% posłów myśli już o następnej kadencji i następnej. Dobro obywateli i dobro państwa niewiele ich interesuje. Myślą jedynie o tym jak medialnie dobrze wypaść, jak nabić licznik tzw. aktywności poselskiej a przede wszystkim jak podlizać się szefowi partii - bo to gwarantuje jedynkę na liście.

 
Jerzy Jachnik w programie Gość poranka w TVP Info. PDF Drukuj Email
czwartek, 27 października 2016 16:06

Poseł Jerzy Jachnik: "Jaką odpowiedzialność powinni ponieść sędziowie ws. afery reprywatyzacyjnej? Sędziowie są w Polsce bezkarni! Powinno się sprawdzić wszystkich sędziów i prokuratorów w Polsce za jaką cenę i w jaki sposób zdobyli mieszkania. Czemu mielibyśmy ich nie sprawdzać? Wszyscy muszą być równi wobec prawa - sędziowie i prokuratorzy również!" 

 Cała rozmowa:

http://www.tvp.info/27500963/27102016-1015

 

 
Ministerstwo Sprawiedliwości nadal chce samooskarżania w sprawach o wykroczeń. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 października 2016 16:53

W dniu 21.10.2016 r. Jerzy Jachnik przedstawił w sejmie projekt zmiany absurdalnego przepisu samooskarżania siebie lub osoby najbliższej zawartej w art. 41 par. 1 kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia. Wszystkie kluby projekt poparły. Jedynym sprzeciwiającym było ministerstwo sprawiedliwości. Druk 815.

cz.1

cz.2 

 
30 milionowy oszust nadal na wolności a Minister Sprawiedliwości grozi: 25 lat pozbawienia wolności dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email
niedziela, 23 października 2016 17:33

Jerzy Jachnik : Uwaga na druk 888 - nawet 25 lat za przestępstwa podatkowe. Takie kary nie dla wszytskich. Nie dotyczą wielomilionowego oszusta VAT, pralni pieniędzy z Bielska, kliniki w Żorach i bezkarnego prokuratora z Bielska.

Do tej pory przedsiębiorcy traktowani byli jak psy. Teraz kiedy wejdzie nowy KK będa traktowani jak zabite psy - nie mylić z przestępcami a nie przedsiębiorcami.
Jesteśmy za zdecydowanym i sprawnym karaniem oszustów podatkowych, ale nie zaakceptujemy sytuacji w której ścigani są przedsiębiorcy uczciwi tylko dlatego, że kupili lub sprzedali towar firmom słupom (o czym nie wiedzieli), lub przypadkowo zostali wplątani w karuzelę podatkową. 
Przedsiębiorca może sprawdzić swojego kontrahenta tylko w KRS lub rejestrze przedsiębiorców. To Urzędy skarbowe lub Urzędy celne winny na bieżąco dbać o aktualną informację w KRS wpisując do niego ostrzeżenia. Przedsiębiorca nie ma możliwości sprawdzania kontrahenta - szczególnie przy ochronie danych osobowych. 
Często ściąga on towar z drugiego końca Polski i to przez internet. Sprawdza więc swojego kontrahenta w KRS. Reszta winna należeć do organów ścigania. Tymczasem sytuacja była i będzie odwrotna. 
Karać będzie się podatnika który jest uczciwym płatnikiem podatku a w sytuacji kiedy już zdarzy się, że organy ścigania czy organy skarbowe znajdą firmę słupa ten idzie na współpracę obciążając fikcyjnie firmę uczciwą. Finał: oszust wychodzi na wolność a uczciwy przedsiębiorca ląduje w areszcie.

 
Skandal -Sąd Rejonowy w Częstochowie odmawia nagrań rozpraw spraw cywilnych PDF Drukuj Email
niedziela, 23 października 2016 16:42

Prezes Sądu Rejonowego w Częstochowie pan Tomasz Przesłański na skargę Stowarzyszenia do Ministra Sprawiedliwości udziela Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu skandalkicznej odpowiedzi, iż w Częctochowie nie nagrywa się spraw cywilnych bowiem częstochowski sąd nie stać na zakup magnetofonu cyfrowego za 400 zł.Oczywiście żartujemy, a tylko pokazujemy sposób jak Sądy w Poslce panicznie obawiają sie nagrywania wykorzystując do tego przepis artykułu 157 KPC.

20161023 173526

 
ZAPRASZAMY - Hotel Katowice w Katowicach - 15.10.2016 r. - Ogólnopolska Konferencja Spółdzielców PDF Drukuj Email
niedziela, 09 października 2016 22:11

ZAPRASZAMY - Hotel Katowice w Katowicach - 15.10.2016 r. - Ogólnopolska Konferencja na rzecz zmiany świadomości Spółdzielców Spółdzielni Mieszkaniowych z udziałem v-ce ministra Sprawiedliwości i posłów RP.

Celem organizatorów Konferencji jest przedstawienie obecnej sytuacji prawnej Spółdzielców, nieprawidłowości i przestarzałych rozwiązań obowiązujących w prawie spółdzielczym, które działają na niekorzyść Spółdzielców.
Organizatorzy widzą konieczność zawiązania porozumienia i podjęcie wspólnego wysiłku stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, przedstawicieli Rządu oraz Samorządów, a także samych Spółdzielców w zainicjowaniu zmian w obowiązującym prawie zmierzającym do poprawy sytuacji Spółdzielców.

Program:


8.00 -9.00 Rejestracja uczestników
9.00 – 9.30 Powitanie uczestników -wprowadzenie do tematyki Konferencji
9.30 – 9.45 wystąpienie Wiceministra Sprawiedliwości Michała Wójcika
9.45 – 12.00 Wystąpienia Stowarzyszeń i Organizacji działających na rzecz zmiany świadomości Spółdzielców i poprawy ich sytuacji prawnej
12.00 – 12.30 Przerwa kawowa
13.00 – 14.30 Wystąpienia Parlamentarzystów
14.30 – 15.00 Lunch
15.00 – 17.00 Panel dyskusyjny

 
Poseł Janusz Sanocki na konferencji "frankowiczów" - trzeba zmienić sądownictwo. PDF Drukuj Email
niedziela, 16 października 2016 09:12

 
Podstępna ustawa o skardze na przewlekłość, oświadczeniach majątkowych sędziów - druk 851 - a w niej państwo prokuratorów. Wystąpienia i pytania j. Jachnika i J. Sanockiego PDF Drukuj Email
niedziela, 09 października 2016 22:48

- Jerzy Jachnik w sprawie skargi na przewlekłość.

 

- Janusz Sanocki o państwie prokuratorskim

 

- Janusz Sanocki pytanie 

 

- pytanie Jerzego Jachnika o inne osoby i beztreściowa odpowiedź ministra M. Warchoła

 
Kasta prokuratorsko sądowa nadal górą. PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 22:33

Do cholery w Polsce nadal zwycięża bezprawie sądów i prokuratur. Mamy SKANDAL XXI wieku. A wy nadal siedzicie  w domach.  Nie przychodźcie prosić po pomoc - skoro nie umiecie być solidarni. 25 lat bezprawia w Polsce niczego Was nie nauczyło. Tymczasem wielomilionowi oszuści, mafiosi i bandyci  są chronieni przez mafię prokuratorsko - sądową. A gdzie jesteśmy my wszyscy ? Nie oczekujcie na innych. Zróbmy coś razem. Pytam Was wszystkich: ilu Was było pod Sądem Najwyższym. Dość żartów. Nie ma Was to i nie ma nas. Pomyślcie. Zygmunt Miernik przetrzyma i bez Waszej pomocy ale czy Wy przetrzymacie ?
Zygmunt Miernik więzień polityczny w kajdanach na nogach i rękach jak morderca.
27 IX 2016 odbył się w Krakowie proces patriotów oskarżanych o zakłócanie porządku i ciszy dziennej (!) podczas wiecu pod pomnikiem ruskich okupantów w Nowym Saczu. 
Zygmunta Miernika służba więzienna i policja dostarczyła transportem zakutego w kajdany na nogach i rękach

 

Zdjęcie użytkownika Kręgi Antysystemowe - strona.

 
Sądownictwo - czyli polski kabaret. Przyjdzie czas, że rozliczymy was. PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 22:06

Rulewski opowiadasz głupoty. Zapomniał wół jak cielęcieł był.

Popieramy stanowisko Kornela Morawieckiego.

 
Kolejne sposoby reformy sądów przez sędziów RP. PDF Drukuj Email
niedziela, 25 września 2016 14:24
Wg sędziów głównym sposobem rozwiazania problemu sądownictwa jest istotne zwiększenie w składzie Krajowej Rady Sądownictwa liczby szeregowych sędziów, lub ich zarobki.

Tymczasem ja twierdzę, że w KRS powinno być przynajmniej 50 % przedstwicieli społeczestwa, wprowadzona winna być jedna ustawa o odpowiedzialności funkcjonariuszy publicznych w tym sędziów i prokuratorów a okres przedawnienia czynów funkcjonariuszy publicznych minimum 25 lat. Zmieniony musi zostać system naboru na wydział prawa, zasad szkolenia, egazminów i awansów pod względem zasad logicznego rozumowania i łączenia faktów a nie kucia artykułów prawa i przepisywania komentarzy z lexa. Ba osobiście zabrał bym im komputery aby nie pisali uzasadnień kopiuj - wklej, bo to kształci w nich jedynie bezmyślność. Sprawy winny odbywać się dzień po dniu, przewlekłość karana wysokimi sankcjami, wprowadzić należy sędziów pokoju ( do spraw drobnych), czy ławy przysięgłych itd. itd. Koniecznie należy zmienić znakowanie spraw. Sprawy powinny mieć jedną sygnaturę, która uniemożliwi tworzenia fikcyjnych statystyk. Innymi słowy, prokuratura i sądownictwo musi zostać zmieniona redykalnie i to z udziałem społeczeństwa. Nic mniej nie wystarczy. 
Sądownictwo w Polsce od dawna łącznie z SN i TK nie ma żadnego autorytetu w społeczeństwie, żyrują na nim wyłącznie zorganizowane grupy przestępcze np. tzw. reprywatyzacja nieruchomości czy prywatyzacja przedsiębiorstw.

Posłowie Kukiz,15 jeśli nie zmienimy organów ścigania, sądów, nie wprowadzimy indywidualnej odpowiedzialności funkcjonariuszy oraz nie zmienimy regulaminiu sejmu, który przemienił sejm RP w cyrk tworzenia ustaw i łowców statystyk to będziemy dreptać niestety w miejscu. Tylko co powiemy wyborcom ?

 

Więcej; Sędziowie o samych sobie. Czyli jak powinna wyglądać reforma. 

 
Sędziowie to kasta czy ostoja sprawiedliwości - STUDIO POLSKA - 17.09.2016. r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 września 2016 00:21

 

 
Uwaga- PILNE. Zapraszamy i to koniecznie do udziału w proteście w dniu 17 września godz. 14 pod Sądem Najwyższym. PDF Drukuj Email
piątek, 16 września 2016 10:38

Uwaga- PILNE. Zapraszamy i to koniecznie do udziału w proteście w dniu 17 września godz. 14 pod Sądem Najwyższym. 

Mamy jeszcze kilka  wolnych  miejsc na wyjazd do Warszawy w związku z protestem pod Sądem Najwyższym. Chętnych prosimy o  pilny kontakt z Biurem Poselskim Jerzego Jachnika nr.tel 786905533, 790721224 lub 338293235.Wyjazd z Bielska Białej,przez Katowice,Sosnowiec,Częstochowę.

 

Zwracamy się do wszystkich organizacji i osób indywidualnych, które są w Polsce pokrzywdzone przez funkcjonariuszy publicznych - prokuratury, sądy, ZUS, policję i inne o czynny udział w proteście pod Sądem Najwyższym. To jest apel osób protestujących w obronie Zygmunta Miernika ale także w sprawie polskiego bezprawia, który także my posłowie Jerzy Jachnik i Janusz Sanocki wspieramy. 
Organizatorzy proszą o zabranie namiotów, banerów, śpiworów, nazwisk sędziów i prokuratorów biorących udział w wydawaniu bezprawnych wyroków. Udział nas wszystkich bez względu na różnice jest niezbędny. Pamiętajcie, że nieobecni nie mają racji.To jest nasz wszystkich obowiązek. 
Potrzebne są także campery, przyczepy, namioty ......dla uczestników którzy są w sposób ciągły pod SN.

 
Najpierw sprawdził bym skąd i jak dostali mieszkania sędziowie i prokuratorzy. To była by ciekawa lektura. PDF Drukuj Email
wtorek, 13 września 2016 23:31

Sędzia z Poznania zatwierdzała fałszywe testamenty, dzięki czemu jej mąż "odziedziczył" kamienicę. Jak to leciało? Sól tej ziemi? Nadzwyczajna kasta ludzi?! Ta sprawa pokazuje jak bardzo wymiar sprawiedliwości, który ukonstytuował się w III RP, potrafi być pobłażliwy dla własnych funkcjonariuszy.

fot. wPolityce

Pewna sędzia z Poznania uznała sfałszowany testament, o którym wiedziała że jest podrobiony. Beneficjentem tego przekrętu był jej mąż - radca prawny, który "odziedziczył" w ten sposób kamienice w centrum Poznania. Konsekwencje? Sędzia została skazana za... przestępstwo NIEUMYŚLNE, co później pozwoliło jej dalej pracować w zawodzie sędziego! Przekręt niemal się udał. Sfałszowany testament podrzucono do akt w toku postępowania spadkowego. Sędzia prowadząca to postępowanie, mimo iż wiedziała, że wspomniany dokument został podrobiony, klepnęła nielegalne nabycie spadku. W ten sposób jej mąż (!) stał się właścicielem drogiej kamienicy w centrum Poznania. Dzięki dociekliwości lokatorów kamienicy sprawa wyszła jednak na jaw. Mąż sędzi poszedł siedzieć na 4 lata do więzienia, a sama pani sędzia została skazana na 1 rok więzienia w zawieszeniu na 2 lata za przestępstwo z art. 231 par. 3 kodeksu karnego, polegające na trzykrotnym nieumyślnym (uwaga: NIEUMYŚLNYM!) niedopełnieniu obowiązków sędziego poprzez poświadczenie nieprawdy w postanowieniach o stwierdzenie nabycia spadku, wiedząc, ze przedstawione w tych sprawach testamenty zostały sfałszowane. W sprawie uderza jedna rzecz - jak to jest możliwe, że mając świadomość istnienia sfałszowanego testamentu, orzekając nieprawdę w postanowieniu o nabyciu spadku (czym działa na korzyść swojego męża), sędzia ta została skazana za przestępstwo popełnione NIEUMYŚLNIE? Jak ta NIEUMYŚLNOŚĆ się objawiła? Pomrocznością? Zanikiem świadomości? Zaiste, ta "nadzwyczajna kasta" potrafi być niezwykle pobłażliwa dla swoich występków. Źródło: Sędzia skazana w poznańskiej aferze "testamentowej" nadal sądzi ludzi.

Wymiar sprawiedliwości potrafi dla siebie być łaskawy (wPolityce.pl)

 
Uwaga- PILNE. Zapraszamy i to koniecznie do udziału w proteście w dniu 17 września godz. 14 pod Sądem Najwyższym. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 września 2016 10:48

Uwaga- PILNE. Zapraszamy i to koniecznie do udziału w proteście w dniu 17 września godz. 14 pod Sądem Najwyższym.

Zwracamy się do wszystkich organizacji i osób indywidualnych, które są w Polsce pokrzywdzone przez funkcjonariuszy publicznych - prokuratury, sądy, ZUS, policję i inne o czynny udział w proteście pod Sądem Najwyższym. To jest apel osób protestujących w obronie Zygmunta Miernika ale także w sprawie polskiego bezprawia, który także my posłowie Jerzy Jachnik i Janusz Sanocki wspieramy. 
Organizatorzy proszą o zabranie namiotów, banerów, śpiworów, nazwik sędziów i prokuratorów biorących udział w wydawaniu bezprawnych wyroków. Udział nas wszystkich bez względu na różnice jest niezbęcny. Pamiętajcie, że nieobecni nie mają racji.To jest nasz wszystkich obowiązek. 
Potrzebne są także campery, przyczepy, namioty ......dla uczestników którzy są w sposób ciągły pod SN.
W sprawie wyjazdu z kierunku Katowic proszę o pilny kontakt z moim biurem poselskim tel. 786905533 lub 33 8293235. 
Jeśli będzie nas odpowiednia ilość podejmiemy próbę zorganizowania wyjazdu zbiorowego. Informacje do 14 września. W dniu 17 września może dojść do wspólnej inicjatywy wszystkich osób pokrzywdzonych w Polsce.

 
Nie liczcie na to, że ktokolwiek rozliczy polską złodziejską reprywatyzację czy też Amber Gold. To mrzonki - kolejne igrzyska skorumpowanego państwa. PDF Drukuj Email
piątek, 09 września 2016 07:50

Jerzy Jachnik:

Nie liczcie na to, że ktokolwiek rozliczy polską złodziejską reprywatyzację czy też Amber Gold. 
To mrzonki - kolejne igrzyska skorumpowanego państwa.

Mieliśmy już wiele afer . Wszystkie rozmyte. Jak nawet doszło do aktów oskarżenia sprawę załatwiało państwo sędziów. I tak jest od 26 lat. I tak będzie następne 26 lat – jeśli nie dojdzie do radykalnych zmian systemowych.


Teraz politycy biją się w piersi i mówią: zrobimy audyt, wyjaśnimy. Tylko ja pytam co ? Najpierw większość przez 26 lat zaspokoiła swoje i rodzin potrzeby, zabezpieczyli swój byt na pokolenia a teraz ci sami politycy będą wyjaśniać sprawę. Koń by się uśmiał.

 

Pewno jak już coś wyjaśnią sprawy ugrzęzną w czeluściach sal sądowych na następne 20 lat, po czym sprawy się przedawnią lub zapadną wyroki uniewinniające. Może kogoś jako kozła ofiarnego poświęcą. Przecież to sprawdzony i wiele razy powtarzany model.

 

Zachodzi pytanie jaki udział w tym wszystkim miały organy ścigania? Co robiła prokuratura ? I co z nimi ? Pewno nadal są prokuratorami, sędziami itd. 
Jeszcze raz podkreślam: rozdział władzy wykonawczej od ustawodawczej. Minister nie może być jednocześnie posłem. Jednomandatowe i jednokadencyjne okręgi wyborcze – od sejmu do samorządu, jedna ustawa o odpowiedzialności funkcjonariuszy publicznych łącznie z biegłymi, sędziami, prokuratorami. Minimalny okres przedawnienia 25 lat !!! Mnożnik kar dla funkcjonariuszy od 2 - 4 razy w stosunku do zwykłych obywateli. Rzeczywista kontrola społeczna nad prokuraturą i sądownictwem.

 
Jerzy Jachnik o Krajowej Radzie Sądownictwa i procedowaniu ustaw w sejmie - wystąpienie z dnia 5.09.2016 r. PDF Drukuj Email
wtorek, 06 września 2016 21:47

Dla zainteresowanych całe posiedzenie Sejmowej Komisji Sprawiedliwości z dnia 5.09.2016 r. w sprawie oceny sprawozdania KRS za 2015 r.  Waro posłuchać. Szczególnie wystąpień pani marszałek Dolniak - przedtem sędzi. 

http://www.sejm.gov.pl/

 

 

 
Odpowiedzi z dnia 5.09.2016 r. dla posłów Przewodniczącego Krajowej Rady Sądownictwa PDF Drukuj Email
środa, 07 września 2016 20:34

Część I : pytanie Jerzego Jachnika;

 

Część II

 
Sprawiedliwość po polsku. W ilu sprawach dzikiej prywatyzacji wydano sądowe wyroki. PDF Drukuj Email
środa, 07 września 2016 08:08

38 milionów złotych odszkodowania. Tyle na reprywatyzacji zarobiła

urzędniczka ministerstwa sprawiedliwości Więcej - kliknij.

 
Sędzia - to nadzwyczajna kasta ludzi. PDF Drukuj Email
środa, 07 września 2016 07:33

Nie do wiary, że takie łowa mogły paść z ust szefowej stowarzyszenia sędziów.

 

 
Świetne wystąpienie Janusza Sanockiego dn. 5.09.2016 w sejmie na temat sądownictwa w Polsce PDF Drukuj Email
wtorek, 06 września 2016 21:33

 
Właśnie otrzymałem pismo sądowe w sprawie Zygmunta Miernika PDF Drukuj Email
niedziela, 04 września 2016 11:15

                      Miernik

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 147


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure