niedziela, 24 lutego 2019
Bielska prokuratura ściga burmistrza Żywca PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:14
Ja zwykle bielscy prokuratorzy biorą się za to co nie trzeba. To składają akt oskarżenia przeciwko p. W,, która miała zeznać przed sądem, że od trzeciej osoby wiedziała, że słynna różyczka miała udzielić jakiejś pani porady prawnej w zamian za gęś. Zaś różyczka jak twierdzi gęsi nie wzięła. Jest to tak ciężkie przestępstwo, że prokuratura postanowiła zająć się sprawą z urzędu.  Wysmażyła więc prokuratura akt oskarżenia a jaśnie SSR Jarosław Grabowski wydał wyrok skazujący, uchylony przez Sąd Okręgowy, po czym kolejny skład sądu prowadzi ten trudny i skomplikowany proces. 
Więcej…
 
Polacy nie ufają prawnikom - nowe wyniki sondaży TSN OBOB PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:13
Polacy uważają prawników za klan pazerny na pieniądze. PRZECZYTAJ i wyraź swoją opinię.
 
Czy coś w Prokuraturze się zmieniło - Prokurator na dożywociu PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:12
W 1995 r. pijany prok. Z. Twardowski zabija człowieka, w tym samym czasie Prokurator prok. Krajowej a nawet w-ce minister A. Sadowski - w trakcie wypadku sędzia,  potrąca pieszego. Obaj bez faktycznych konsekwencji nadal oskarżają innych. Bezprawie w RO nasila się od 2000 r. W 2004 r. w Radomsku wojnę Prokuratorowi Rejonowemu wydaje Kszysztof Kochański - co tam siędziało nie sposób opisać więc sam PRZECZTAJ.  W takcie rzadów PIS do władzy dochodzi nowa generacja, która ma zmienić 15 letnie  bezprawie w prawo. Nic z  tego.
Więcej…
 
22 lutego Międzynarodowy dzień ofiar przestępstw PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:11
Z tej okazji ministertwo chce roztrwonić kolejne środki unijne. Jaap Smit - szef pozarządowej organizacji Victim Support Europe mówi: pokrzywdzeni, którymi państwo zajęło się we właściwy sposób, są najlepszymi ambasadorami takiego kraju. "Hierarchia potrzeb ofiary przestępstwa jest taka: najpierw osoba ta chce szacunku od prowadzących dochodzenie w jego sprawie i żeby nie obwiniać jej za to, co się stało. Potem potrzebuje ona pomocy, by stanąć od nowa na nogi. Następnie ofiara przestępstwa domaga się sprawiedliwego wyroku dla sprawcy. Dopiero na końcu potrzebuje ona kompensaty finansowej" - wymieniał.  A co proponuje nam Ministerstwo Sprawiedliwości: PRZECZYTAJ _ KLIKNIJ . Skometuj - w tej sprawie to istotny głos.
 
Ministertwo Sprawiedliwości żartuje z pokrzywdzonych i przejada fundusze unijne PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:09
Ministerstwo Sprawiedliwości, przygotowuje nam pokrzywdzonym kolejną tanią propagandęPRZECZYTAJ Toworzy centra pomocy pokrzywdzonym w każdym województwie, oczywiście za pieniądze unijne.  Przygotowuje także koleją coroczną akcje pomocy pokrzywdzonym przez tzw. otwarte drzwi  - przez tydzień w sądach i prokuraturach.
Więcej…
 
P. prok. M. Bednarek - czemu ukrywała pani fałszowanie akt wewnetrzych prokuratury PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:07
Dnia 21.09.2008 r. ukazał sie w Naszym Dzienniku wywiad z b. Prokurator Okręgową M. Bednarek ( nominowaną przez Z. Ziobro), a obecnie Prok. Prok. apelacyjnej w Katowicach oraz rzecznikiem Niezależnego Stowarzyszenia Prokuratorów " Ad Vocem". W udzielonym wywiadzie Pani prok. M. Bednarek użala się na uwikłanie prokuratury min. Z. Ćwiąkalskiego w lokalne układy. Polegać one mają - cytuję:
Więcej…
 
Wyroki pod dyktando. Co robi V RP z uczciwym sędzią - ogladnij video PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:07
Zobacz nagą prawdę o polskich sądach i prokuraturze wojskowej - kliknij  zobacz część  I: Kliknij na ten link  :zobaczysz część II;  Kliknij na ten link i zobacz część III sędziego mohikanina - kliknij. oraz komentarz sędzi B. Piwnik - kliknij. Wstrząsajaca naga prawda.
 
ING Bank Śląski żałosne wyniki finansowe, bo spekulował obligacjami PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:05
Od dawna informujemy, iż B. Śl. nie jest uczciwym bankiem. Fałszowanie dokumentów klienta oraz handlowanie tajemnicą bankową a także podejrzany związek mafii paliwowej z Bankiem Śląskim i Prokuraturą, zaczynają mścić się na Banku Śląskim.  Bank Śląski ma znacznie mniej klientów. Poniósł znaczące straty ZOBACZ. TO dzięki takim bankom jesteśmy  w sytuacji kryzysowej.
Więcej…
 
O co walczy nasze stowarzyszenie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:05
Rozmowa Jerzego Jachnika z K. Musialskim - pełnomocnikiem Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu ZOBACZ PRZECZYTAJ
 
Policja ściga znak drogowy - kolejny polski paradoks PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:03
Policjanci żartownisie. Zobaczcie jak ciężko pracuje policja. Nawet rzecznik prasowy ma problem z odpowiedzią. OGLĄDNIJ
 
Prokuratorzy mają płacić za zbyt długie śledztwa - kolejny ustawowy bubel PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:01
Taka propozycja ustawy ma być głosowana w sejmie. PRZECZYTAJ Wg nas to mało. Powinni prokuratorzy płacić i to słono, kiedy zapadnie wyrok uniewinniający a prokuratura oskarżała, nie cofając aktu oskarżenia. Jeśli nie będą wprowadzone istotne obwarowania, ustawa ta sprowadzi się do tego, że prokuratorzy będą albo umarzać oczywiste przestępstwa co już nader chętnie czynią albo wypychać nie przygotowane akty oskarżenia do sądów zarzucając  pseudo- materiałem dowodowym sądy. W konsekwencji sprawy się wydłużą. No cóż mamy przewidujących polityków.
 
Kolejne bezprawie Prokuratury RP - tym razem Szczecin PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 14:00
Prokurator oskarżył kobiety o przestępstwa korupcyjne. ZOBACZ - kliknij.Jak w zwyczaju wymiaru sprawiedliwosci bywa skazujący ich asesor awansował, wyrok Sąd Okręgowy uchylił, a prokuratura nadal się wygłupia. Kiedy koniec tej instytucji. Jak zwykle wielomilionowi oszuści, mafiozi, złodzieje sa przykładnymi obywatelami RP a jaśnie prokuratura jako Komitet Wojewódzki panującej parti  wydajnie pracuje. Siedźmiy tak dalej cicho, a będzie gorzej niż w czasach stalinowskich. Mamy już blisko.
 
Oszuści nadal pod ochroną państwa polskiego PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:58
Parę lat temu głośne było nazwisko Baksik. Na nowo powróciło. Kolejni Polacy stracili miliony. Twierdzą, że za sprawą B. Baksika. Przeczytaj
 
Zbuntowani sędziowie i częste zmiany nie służą temidzie - wywiad z SSN Piotrem Hofmańskim PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:57
Przedstawiamy Państwu wywiad z SSN P. Hofmańskim - kliknij na temat sytuacji w polskim wymiarze sprawiedliwości 2009 r. Zdumiewa nas, że najwyżsi rangą sędziowie, nie znają prawdziwych problemów polskiego wymiaru sprawiedliwosci. O nagrywaniu rozpraw, przerabianiu protokołów, prawie do składania wniosków, arogancji asesorów a także sedziów, ( braku) obiektywności Pan profesor milczy. Czemu?
 
Dźwiękowe sprawozdanie z ostatniej sprawy w dniu 9.02.2009 r. europosła Tomczaka PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:56
Przekazujemy Państwu zgodnie z wcześniejszą informacją sprawozdanie dźwiękowe z rozprawy z dnia 9.02.2009 r. -  składające się z 5 części. Każdą część trzeba kliknąć oddzielnie:   1 Część:  Kliknij 2. Część: Kliknij 3. Część: Kliknij 4. Część: Kliknij 5. Część: Kliknij
 
W Sądzie Najwyższym giną pisma procesowe. Czy w końcu ktoś zareaguje na wielokrotne i wieloletnie fałszowanie akt sprawy. Jak długo Prokuraura będzie ochraniać wielomilionowego oszusta? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:54

W dniu 5 lutego 2009 r. opisaliśmy jak Sąd Najwyższy sądzi obywatela ( J. Jachnika), przedstawiając także nagranie video.. ZOBACZ. Teraz w tej samej sprawie giną pisma procesowe.  W związku z powyższym Stowarzyszenie złożyło skargę uzupełniającą do Prezesa SN o treści: W dniu 9.09.2008 r,. Jerzy Jachnik w związku z nowo ujawnionymi dowodami napisał uzupełnienie do odpowiedzi na kasację z dnia 10.03.2008 r. Przesłał swoje pismo pocztą poleconą w dniu 10.09.2009 r. Początkiem października był osobiście w sekretariacie Wydziału IV Sądu Najwyższego, gdzie stwierdził brak tego pisma w aktach sprawy.

Więcej…
 
RP nie jest przyjazna dla przedsiębiorców. Precedensowy proces przeciwko Ministrowi Sprawiedliwości PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:52
W dniu 13.02.2009 r. rozpoczął się proces cywilny warszawskiego przedsiebiorcy przeciwko Ministrowi Sprawiedliwości, o zaniechanie nadzoru administracyjnego i braku wydania jakiegokolwiek  orzeczenia przez Sąd Rej - Praga w ciągu  6 lat !!!. Zaś od dwóch lat nie wyznaczono nawet terminu.  Stan taki spowodował znaczące straty polskiej firmy, która rezprezentuje firmy zagraniczne. Pani M. występująca bez pełnomocnika ( każdy się bał), wielokrotnie skarżyła się do Ministra Sprawiedliwości, na brak wypełniania obowiązku wyznaczania terminu posiedzenia Sądu a także za usuwanie  jej przez policję z sali rozpraw tylko za to, że domagała się wydania orzeczenia końcowego, które przerwie ponoszenie przez nią  ogromnych strat moralnych i finansowych.
Więcej…
 
Cham chamowi nierówny PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:51
Biedny za " chama"  jest przez polskie sądy karany. Zaś bogaty nie - PRZECZYTAJ - nawet gdy poniża Prezydenta RP. Wywiad w Radiu Maryja z Jerzym Jachnik Posłuchaj - kliknij- dowiesz się także  że w RP giną pisma procesowe nawet  w Sądzie Najwyższym.     Możesz także oglądnąć wywiad nagrany w telewizji internetowej SUPER - NOWA z Krystyną Malec - KLIKNIJ Panie dr. J. Kochanowski co z kasacją w tej sprawie?  Gdzie Pan jest? Jakie są Pana obowiązki?
 
Ciąg dalszy sądowej arogancji w sprawie W. Tomczaka - europosła PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:51
Pokazywaliśmy nagranie video zachowania sędzi z Ostrowa  Wielkop. z grudnia-Zobacz. Zaś 9 lutego 2009 sąd przeszedł siebie w braku znajomości procedury i chamstwa. Ukarał grzywnami adwokatów w tym Janusza Wojciechowskiego. Pozbawił prawa do obrony oskarżonego. Oskarżony na znak protestu wyszedł z sali. Został ukarany grzywną. Później Sąd wziął się za 80 osobową widownię. Ją także usunął.. Nagranie vide w terminie późniejszym.
 
List otwarty do Rzecznika Praw Obywatelskich PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:50
Andrzej Czyżewski pisze list otwarty do RPO. To trzeba przeczytać.
 
Kto odpowie za brutalne morderstwa? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:49
Nikt ani sąd ani też prokuratura nie interesowała się faktem, iż skazany grozi bronią palną rodzinie. W koncu zabił. Co nasi najwyżsi prokuratorzy i sędziwowie? ZOBACZ VIDEO
 
"Sukces" reformy emerytalnej. Pierwsza emerytka dostała z OFE 24 zł. PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:48
Kolejny sukces polskich polityków. Reklamy telewizyjne przedstawiały jak to przyszły emeryt w nowym systemie bedzie jeździł i zwiedzał świat. Teraz dostał z OFE 24 zł. PRZECZYTAJ i zobacz kolejny polityczny sukces RP.
 
Śmiechu warte. Prokuratura szuka winnych PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:47
Jak donoszą polskie media jaśnie szacowna instytucja jaką jest Prokuratura RP wszczęła śledztwo w poszukiwaniu winnych śmierci polskiego inżyniera w Pakistanie.  Ciekawi nas co znajdzie? I odpowiadamy: NIC !!! To kolejne pozory działania.  Trzeba było myśleć  szanowni politycy wcześniej.
 
Kto chce ukręcić śledztwo w sprawie mafii paliwowej i powiązań z Bankiem Śląskim PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:47
Od wielu lat toczy się śledztwo w sprawie ogólnopolskiej mafii paliwowej.  PRZECZYTAJ> Jak sprawę chce się ukręcić to rozdziela się jego poszczególne wątki, co zrobiono.  Zaś wątek uczestniczenia  Banku Śląskiego w tym przestępczym procederze Prokuratura RP unika jak ognia. Dlaczego? Gołym okiem widać, że Bank Śląski zakładał konta mafii paliwowej oraz firmom słupom mafii.  Dlaczego w śledztwie nie zabezpieczono dokumentów Banku Śląskiego. Kto za tym stoi, skoro sprawą nie zajęła sie także Sejmowa Wielka Komisja.
 
Trzecia władza - sądownicza w wydaniu okrągłego stołu PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:46
Przedstawiamy opinię p. K. Górzyńskiej dotyczącą polskiego wymiaru (nie)sprawiedliwości. Co Państwo na to?  PRZECZYTAJ _ KLIKNIJ
 
Kolejny sukces prokuratury. Śmierć pod kołami pijanego kierowcy - prokuratura umarza sprawę PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 13:44
To nie pierwszy taki wypadek. Raz pijany prokurator zabija pieszego. Teraz pijany zabija kolejnego człowieka. Prokuratura  - jedyna dla naszych władców  oraz  oszustów  o mafiozów  wiarygodna instytucja umarza sprawę. Osądźcie sami - ZOBACZ VIDEO
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 141 z 152


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure