niedziela, 23 września 2018
Jak, czemu, na czyje zlecenie nękano 7 lat Szeremietiewa PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:55

Przez 7 lat polskie służby i oczywiście kochana nasza prokuratura nękała byłego v-ce ministra obrony RF. Szeremietiewa. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że o pieniądze -czyli przetargi w wojssku. Szeremietiew po 7 latach został uniewinniony.  ZOBACZ. To kolejna brudna robota polskiej prokuratury.

 
Pracownik może starać się o uznanie jako wypadek przy pracy wiele lat wstecz PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:54
Pracownik, który doznał urazu w pracy wiele lat wstecz może dochodzić roszczeń z trytułu wypadku przy pracy, także obecnie - PRZECZYTAJ
 
Wiwat prokuratura po raz kolejny PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:53
Przedstawiamy szczególny czyn prokuratury RP, która niszczyła polskiego przedsiębiorcę, aby oddać bazę paliw w obec ręce - ZOBACZ
 
Jaśnie wysoki Sąd RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:50
Jaki w rzeczywistosci jest ten  polski sąd? Przeczytaj
 
Krystyna Górzyńska - organizatorka protesu pod Ministerstwem Sprawiedliwości PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:49

Przestawiamy wywiad z siostrą ściganego red. J. Górzyńskiego  z dnia 4.11.2008 r., kiedy to  organizowała pikietę pod Ministerstwem Sprawiedliwości.  PRZECZYTAJ

 
Jak zapewnić sobie służebność drogi PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:47

Wszystkim, którzy mają trudności z dojazdem do własnej posesji polecamy ten artykuł kliknij.

 
Odległa sprawiedliwość - wymiar sprawiedliwości po polsku PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:45

Przedstawiamy kolejny program Sprawa dla reportera E. Jaworowicz - jak pozbawiano gruntów na Mazurach - ZOBACZ.

 
Jeden Kodeks cywilny dla wszystkich PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:41

Takie zmiany ustawowe szykuje nam komisja kodyfikacyjne - Przeczytaj   Ma podobno chronić obywatela. Jak się zdaje Komosja Kodyfikacyjna zapomniała o najważniejszej kwestii tj o braku znajomości prawa i orzekaniu wbrew ustawom przez samych sędziów. Zapomniała także o szalonych kosztach umożliwiających rzeczywisty dostęp do wymiaru (nie) sprawiedliwości normalnego obywatela. Panem w sądzie jest oszust, bogacz i poukładani adwokaci. Zmiana prawa nic nie da. Ono nie jest najgorsze.  W końcu czas aby sędziowie odpowiadali za orzekanie wbrew ustawom, czego zabrania im Konstytucja RP.  Likwidować trzeba patologie, a nie manipulować przepisami. 

Przeczytaj także artykuł

 
Posiedzenie Komisji Sejmowej w sprawie K. Olewnika PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:40

Nasza umiłowana prokuratura w osobie Prok. Krajowego Staszaka zdaje sprawozadanie z tego, że nie robi nic i kryje zleceniodawców. POSŁUCHAJ
 
A jednak w Toruniu trysnęła gorąca woda PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:39

Wszyscy pamiętamy walkę o fundusze unijne na geotermię w Toruniu. Wieszano psy na ks. T. Rydzyku. Ciepła woda trysnęła. Co teraz powiecie zaciekli krytycy? PRZECZYTAJ.

 
Sąd Najwyższy uwzględnił kasację Prokuratury Okręgowej w Bielsku - Białej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:37

Od dłuższego czasu przekazujemy sprawozdania oraz nagrania wideo ze sprawy, w której wielomilionowy dłużnik J. Niemczyk został wierzycielem a wierzyciel J. Jachnik dłużnikiem. Wydawało się, że prosta sprawa pod względem prawnym została w końcu  po 7 latach batali przesądzona wyrokiem SO w Bielsku - Białej. Jednak nie. Fałszerze dokumentów i mocodawcy oszusta - prokuratorzy  wnieśli kasację, którą w dniu 4.11.2008 r. uwzględnił Sąd Najwyzszy.  Po dwugodzinnym procedowaniu ( nagranie wideo upublicznimy po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia SN), Sąd Najwyższy doszedł do wniosku, iż kasację należy uwzględnić, gdyż uzasadnienie uniewinniającego wyroku SO w Bielsku - Białej nie wypełnia norm prawnych.

Więcej…
 
Sąd Apelacyjny w Katowicach idzie w zaparte PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:35

Przedstawiliśmy państwu urywek zmiany treści protokołu rozprawy przed SA w Katowicach. - ZOBACZ.  Stowarzyszenie złożyło wniosek o sprostowanie, mając dowody w postaci nagrań i 50 świadków. Sąd Apelacyjny wydaje postanowienie o odmowie sprostowania  protokołu zawierającego  nieprawdziwe i zmieniające treści w stosunku do rzeczywistego przebiegu  rozprawy. Stowarzyszenie natychmiast złożyło odwołanie. To kolejny przykład sądowej arogancji. Nasuwa się jednak podstawowe pytanie:

Więcej…
 
Co o polskich sądach myślą obywatele RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:35
Dnia 4.11.2008 r. Ekspres Reporterów podał kolejna prawdę o polskich Sądach.  ZOBACZ.
 
Korupcja w gdańskim wymiarze sprawiedliwości PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:33

CBA zatrzymało gangstera i jego adwokatów w sprawie korupcji w gdańskim wymiarze sprawiedliwości. Pytamy kiedy CBA zabierze się za Śląsk i bielskich sędziów z III Wydziału Karnego SR w Bielsku - Białej?

 
Ludzie co wy robicie - 60 tomów akt zamiast 10 - oskarżała prokuraturę Danuta Olewnik PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:32

Rodzina p. Olewników kolejny raz przed Komosją Sprawiedliwości. Danuta Olewnik wzywała prokuraturę do działania a nie tworzenia niepotrzebnych akt. Zaś p. Olewnik oświadczył: Pan Prokurator Krajowy Staszak - kłamie - apel o praworządność Włodzimierza Olewnika  

Polecamy także 7 lat tuszowania prawdy o śmierci K. Olewnika.  - kliknij

Zleceniodawca to osoba wysoko postawiona. - kliknij

 
Pracownik Fiata po ciężkim wypadku nadal bez sądowej decyzji PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:30

Stowarzyszenie kolejny raz złożyło wniosek o wstąpienie do postępowania. w sprawie Dorzak kontra FIAT. ( KLIKNIJ).   Za pierwszym razem SSO Wizner po "szczegółowym" badaniu statutu wydała postanowienie o nie dopuszczeniu Stowarzyszenia do sprawy po stronie powoda. W dniu wczorajszym sprawę miał rozpoznawać inny skład co wprost wynikało z wokandy. Jednak kiedy kolejny raz pojawiło się Stowarzyszenie natychmiast sprawę znowu w swoje ręce wzięła Pani Przewodnicząca Wizner.

Więcej…
 
Inwalidzi i renciści, którym odebrano renty stałe, rzemieślnicy proszeni o kontakt PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:28

Prosimy o pilny  kontakt: 

1. rencistów, którym ZUS odebrał renty stałe 

2. rzemieślników prowadzących 1 - osobowe  firmy, którzy od 1.10.2008 r. muszą płacić pełny ZUS i mają kłopoty z refundacją przez PFRON

 
Kolejny przykład bezprawia prokuratury - sprawa prof. Geremka PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:25

Ujawniono informacje, iż prokuratura naciskała na zmianę zeznań  uczestnika wypadku, w którym zginął prof. Geremek - Przeczytaj - Kliknij.  To właśnie ta "ciężka praca" prokuratury, o której na tym forum pisze prokurator "pepe".

 
Część III sędziego mohikanina PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:23

 Część III sedziego mohikanina - kliknij.     oraz komentarz sędzi B. Piwnik - kliknij.

 
Kolejny numer prokuratury - dajcie człowieka a my go załatwimy PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:21

Skarb Państwa zapłaci za głupotę prokuratury - przeczytaj.   Skarb Państwa to my. A kto to oni? - Prokuratorzy - Czy zapłacą? Nie. Oni mają statystyczny numerek. To polska prokurtatura.

 
Stowarzyszenie zawiadamiało prokuraturę a ta milczała PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:19

Pisaliśmy jak super prokurator Jacek Filipek umarzał sprawę a super sędzia Jarząbek -Slobodzian z III Wydzaiłu karnego SR w Bielsku - Białej przyznała mu rację. To my podnosiliśmy sprawę umowy  o pracę na czas określony 10 lat przew. RM Bielsko - Biała - która nawet dla głuchego i niewidomego była fikcją,  to my kwestionowalismy jego fantastycznie wysokie wynagrodzenie, to także my kwestionowalismy przydział mieszkania dla sędziego aferzysty J. Grabowskiego.  Byliśmy ponoć nawiedzeni. A co dzisiaj - przeczytaj i zobacz. 

Więcej…
 
Sędzia Lewiński - ostatni mohikanin Sądów RP - Prawda o polskiej prokuraturze i sądach - kolejna zemsta - przekażcie ten link na wszystkie możliwe strony PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:17

W dniu 29.10.2008 r. program reporterów UWAGI pokazał nagą prawdę o polskich sądach i prokuraturze wojskowej - kliknij ZOBACZ - WARTO.  Jak klikniesz drugi raz zobaczysz część II   W dniu 30.10.2008 r. ciąg dalszy.  Fragment możesz zobaczyć także u nas dzisiaj .   Zaś w dniu 4.11.2004 r. w Ekspresie Reporterów  ok. godz. 21,30 kolejna prawda o polskich wyrokach, którymi tak zachwyca się bielski oszust  jan jurek - Jan Niemczyk i  śląscy prokuratorzy.

 
Kolejne układy w ślaskiej temidzie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:13
Polecamy atykuł w sprawach z Tychów, Katowic - kliknij
 
Koniec z nieskończenie długimi aresztami? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:12
Sejm poprawił prawo zaostrzając kontrolę oraz zwiększył uprawnienia zatrzymanego. PRZECZYTAJ - KLIKNIJ
 
PZPN kolejnym przykładem polityczno - stalinowskiej dyspozycyjności Prokuratury RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:10

Oświadczamy że nie popieramy Zarządu PZPN. Ale działania Ministra Sportu, którego konflikt jak podają media dotyczy  znaczących wpływów z transmisji meczów piłkarskich oraz reklam nakazuje  nam inaczej popatrzeć na zaangażowanie prokuratury w stawianiu zarzutów prokuratorskich, na kilka godzin przed wyborami osobom zamierzającym kandydować. To kolejny klasyczny już od okrągłego stołu przykład zaangażowania prokuratury w niecne czyny polityczne.

Więcej…
 
Jak sędziowie Sądu Apelacyjnego w Katowicach fałszują protokół z rozprawy PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:07

Sprawa dotyczy rozprawy z dnia 10.10.2008 r. o wznowienie postępowania. Sędziowie prowadzący to: SSA . Ewa Jastrzebska - przewodnicząca, SA Lucyna Świderska - Pilis, SA Joanna Kurpierz. 

W protokole brak jest  wniosku powoda J. Jachnik o dosłowne protokolowanie rozprawy, po czym sąd protokołuje co chce, zmieniając treści istotnych wyjaśnień. Prawdziwa treść to:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 143 z 150


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure