niedziela, 24 lutego 2019
Jak Sąd Pracy załatwił pracownika PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:30

Przekazujemy sprawę sporu pomiedzy pracownikiem - ofiarą tragicznego wypadku a  Z-dadem  Fiata  oraz bezduszność sądu.  OGLĄDNIJ

 
W tym pzństwie można wszystko - po co nam taka sprawiedliwość !!! PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:28

Przedstawiamy wstrząsający reportaż E. Jaworowicz  - zobacz kliknij. na temat: drańskich eksmisji, układów korupcyjnych w bankach, rabowania ziemi oraz tragedii która doprowadziła eksmitowanego do   aktu samospalenia. To obraz drańtwa  funkcjionariuszy V RP - którzy idąc do domów są przykładnymi ojcami i matkami rodzin. 40 lat temu spalił się człowiek jako protest przeciwko wkroczeniu wojsk polskich do Czechosłowacji i 40 lat później pali się człowiek w wolnej polsce przeciwko eksmisji.

Więcej…
 
Sukces komisji pos. Palikota - Przyjazne Państwo PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:27

Od wielu miesięcy jesteśmy zasypywani informacjami o wydajknej pracy komisji Przyjazne Państwo. Ostatnie " sukces" to: obowiązkowe zatrudnianie strażaka w każdej  firmie zqatrudniającej nawet 1 pracownika. Także każda firma musi mieć umowę z lekarzem. Mam wrażenie, iz poseł Palikot jest przjazny ale dla wielkich firm, które z chęcią wykończa te małe.

 
Kolejny występ Prokuratury RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:26
Kobieta znajduje przestępcę a prokurator go wypuszcza. OGLĄDNIJ VIDEO
 
Cud w Prokuraturze w Koszalinie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:25

Przez 11 lat prokuratura oskarżała niewinnego człowieka o groźbę wysadzenia katedry w Koszalini. W końcu się wycofała. ZOBACZ VIDEO

 
5.01.2009 r. c.d. procesu europosła W. Tomczaka w Ostrowie Wielkopolskim ul. Sądowa, godz. 9 PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:23

Zapraszamy do udziału w charakterze publiczności. Nie jest to bajka o polskich sądach  jaką przedstawia nam A.M. Wesołowska w TVN  a bezprawie z godłem w koronie na  polskiej sali sądowej. ZOBACZ - Kliknij     Możesz też posłuchać rozmów z Januszem Wojciechowskim i Janem Łopuszańskim na temat prawa obywatela do sprawiedliwego procesu - KLIKNIJ. Sprawa rozpoczyna się o godz. 9 w sali sądu rejonowego wydz. karnego.

 
Konkurs na drewniane pióro sędziego, prokuratora PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:22

Na naszym forum  - kliknij  rozpoczęliśmy konkurs na drewniane pióro sędziego i prokuratora. Na początek poszli: SSR Wydzału III Karnego Jarosław Steciuk, Marta Jarząbek Słobodzian oraz prok. Prok. Rejonowej w Żywcu - Krzysztof Biegun.      Przeczytaj - dodaj komentarz lub podaj twój przypadek.

 
Jle chcesz posiedzieć Czesiu PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:21

Tak wyglądają powiązania prokuratury, policji i gangsterów we Wrocławiu. PRZECZYTAJ - kliknij.  Czy tylko tam?

 
Bezprawie funkcjonariuszy publicznych kwitnie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:19

Elżbieta Jaworowicz przedstawia kolejne absurdy polskiego wymiaru (nie) sprawiedliwości i jej carów z prokuratury.

Wśród prokuratorów nie brakuje paranoików, frustratów, sadystów i psychopatów . Kto nad tym panuje ? - pyta w  kolejnym programie Sprawy dla reportera reż. E. Rylski. To pytanie   to wynik bezprawia i aresztów w polskiej demokracji. Ziobrowsko - Ćwiąkalskiej.  Są siebie warci. 90 przegranych spraw za niesłuszne aresztowania w Strasburgu stawia nas na pierwszym miejscu w aresztach wydobywczych. Druga Rosja  ma ich tylko 9. Pytam gdzie jesteśmy?

 
Absurdalny proces i "czułość prokuratury" PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:16

Jak swój broni swojego i atakuje niewinnego. Zobacz kolejny absurd V RP. KLIKNIJ. Dobrze że przynajmniej 5 % sędziów myśli i przestrzega prawa.

 
Szczęśliwego, spokojnego i uczciwego Nowego Roku 2009 r. dla 120 000 osób, które odwiedziły naszą stronę w 2008 r. PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:14

Zarząd Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu składa naszym wszystkim członkom i sympatykom - szczęśliwego Nowego Roku 2009.  Wszystkim Wam życzymy kompetentnych, uczciwych prokuratur, sądów - choć to w świetle szarej rzeczywistości od 1989 r. jest mało prawdopodobne. Ale cuda się zdarzają. Może to będzie jeden z cudów irlandzkich Donalda Tuska, czego wszystkim Państwu serdecznie życzymy. 

Więcej…
 
Weto Prezydenta w sprawie asesorów PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:13

Bardzo dobrze, że Prezydent RP zawetował ustawę. Stowarzyszenie przedstawiło swój komentarz do veta. ZOBACZ PRZECZYTAJ.  Problem nie w kształceniu a w braku kompleksowej i rzeczywistej reformy sądownictwa i prokuratury. Nowa ustawa o prokuraturze to prawny bubel.

 
Długotrwały proces przeciwko niewinnej osobie z całą pewnością ma bezpośredni wpływ na stan jej zdrowia psychicznego PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:12

Za długi proces policjanta spowodował odszkodowanie w kwocie 20.000 zł. - Przeczytaj - kliknij.   Cywile nie dostają  z reguły nic, zaś więźniowie stanu wojennego grosze.  Jeśli jest inaczej proszę podać przykłady przeciwne. Ot polska sprawiedliwość anno domini 2008 r.

 
Kolejny prawniczy poniedziałek - tym razem przedstawiamy wypadek karetki PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:11

Kontynuując cykl programów naszego stowarzyszenia w telewizji internetowej Super - Nowa przedstawiamy kolejną sprawę naszego członka - kierowcy karetki, który z pokrzywdzonego stał sie oskarżonym. ZOBACZ - KLIKNIJ  Przypominamy także kolejny reportaż telewizyjny w tej sprawie, który przedstawiany był w programie Polsatu - Interwencje - ZOBACZ TAKŻE _ KLIKNIJ>   Wszystkie dotychczasowe  reportarze stowarzyszenia możesz okglądną klikając link: http://www.super-nowa.tv/#playerSN   wybierając w wyszukiwarce Jerzy Jachnik.  Kolejny w następny poniedziałek.

 
Polskie sądownictwo i prokuratury w oczach prof. Jerzego Roberta Nowaka PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:10

Przekazujemy ostatnie rozmowy niedokończone z udziałem prof. Roberta Nowaka na temat polskiego wymiaru sprawiedliwości POSŁUCHAJ - Kliknij

 
Nowy przedsądowy projekt pomocy prawnej dla ubogich PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:09

Przekazujemy Państwu opinię o takim projekcie. PRZECZYTAJ . Naszym zdaniem prowadzenie pomocy prawnej przedsądowej jak i sądowej poprzez samorządy czyli  MOPS-y to pomyłka, która ubezwłasnowolni już i tak niewydolny system. Oto  przykłady: prywatny akt oskarżenia jak i zażalenie oraz kasację do Sądu Najwyższego musi sporzadzić adwokat. Na zażalenie do SN jest 7 dniowy termin, na kasację 30 dni. Jeśli kogoś nie stać aby sporządzić jedno z wymienionych pism to musi mieć adwokata.

Więcej…
 
ZUS kolejny raz oszukuje - tym razem matki PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:07

Po rzemieślnikach prowadzących i zawieszających działalność gospodarczą od których ZUS i super polskie sądy nakazały zwrot 20 - 90 tys. zł, - o czym pisaliśmy,  w artykuke:weryfikacja rent stałych -  przyszła kolej na matki, które pomiędzy 1999 r a 2006 r. w trakcie urlopu macierzyńskiego u swojego pracodawcy jednocześnie prowadziły firmę ( np. były tłumaczkami).  W 2006 r. nagle ZUS nakazał im zapłacić składki emerytalno - rentowe za wsteczne lata wraz z wysokimi odsetkami.

Więcej…
 
Uniwersyteckie poradnie prawne w Polsce PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:07

Podajemy spis uniwersyteckich poradni prawnych. PRZECZYTAJ.    Link: http://fupp.org.pl/index.php?id=poradnie_polska  oraz wykaz biur bezpłatnej pomocy prawnej - http://www.rpo.gov.pl/index.php?md=4423&s=1

 
Jaka jest polska sprawiedliwość w ocenie Stowarzyszenia PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:05

Na zakończenie roku przypominamy wywiad video Prezesa Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu:  o polskiej sprawiedliwości.  OGLĄDNIJ - KLIKNIJ.  link: wmv · mms://stream.super-nowa.pl/sn/Super-Nowa-2008.11.13-Jachnik .  Dodatkowo informujemy iż w telewizji internetowej http://www.super-nowa.tv/#playerSN co poniedziałek stowarzyszenie przedstawia problemy naszych członków  z organami ścigania, sądami i ZUS.

Więcej…
 
Komu przysługuje świadczenie przedemerytalne PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:04
Ważne dla osób nie mogących znaleźć pracy a mających odpowiedni wiek i staż. PRZECZYTAJ
 
Nowa ustawa o prokuraturze - dyktat bezkarnych szefów prokuratur PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:02

Sztandarowa reforma wymiaru sprawiedliwości min. Z. Ćwiąkalskiego polega na rozdziale Ministra Sprawiedliwości od Prokuratora Generalnego. Nowa ustawa opowiada bajki o niezawisłości prokuratorów a faktycznie będa oni musieli wykonywać każdą zachciankę swojego szefa - czyli to szef a nie prowadzący prokurator będzie wydawał polecenie oskarżyć czy nie. Szeregowy prokurator nie będzie mógł odmówić.

Więcej…
 
Proces europosła W. Tomczaka - prawda o sądach RP na video PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 12:01

Przekazujemy ostatnią rozprawę oskarżonego europosła Witolda Tomczaka nagraną na video, który świadczy o arogancji w traktowaniu wniosku o wyłączenie nieobiektywnego  sędziego lub sądu ( wszystkich sędziow)  przez polskich sędziów. Zaś zarządzenie o  zatrzymaniu na miesiąc w areszcie karze zastanawiać się czy sędzia wie co robi. Nie jest to bajka o polskich sądach  jaką przedstawia nam A.M. Wesołowska o TVN  a bezprawie z godłem w koronie na sali sądowej. ZOBACZ - Kliknij     Możesz też posłuchać rozmów z Januszem Wojciechowskim i Janem Łopuszańskim na temat prawa obywatela do sprawiedliwego procesu - KLIKNIJ

 
"Cham" w wydaniu polskiej prokuratury i Sądu RP w Bielsku. Bielszczanin ważniejszy od Prezydenta RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 11:59

Uważam prokuratora, który umorzył sprawę pos. Palikota, który publicznie nazwał Prezydenta RP - chamem, za durnia powiedział pos. Wojciechowski - Przeczytaj.  Zaś w Sądzie okręgowym w Bielsku - Białej wydano prawomocny wyrok skazujący za wypowiedź podsądnej " to trzeba być chamem"  i to  na sali sądu cywilnego jako odpowiedź na szczególne i nieprawdziwe wielokrotne pomawianie  i znieweażanie przez drugą stronę oraz jej rodzinę.

Więcej…
 
W Sądzie Pracy też trzeba płacić PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 11:58
Pracownik procesujący się z pracodawcą też musi płacić. PRZECZYTA _ KLIKNIJ
 
Większy dostęp do adwokatury PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 11:57
Sejm otworzył dostęp do zawodów prawniczych poprzez nowelizację ustawy. PRZECZYTAJ - Kliknij
 
Stalinowscy prokuratorzy w IV RP - bezprawie funcjonariuszy kwitnie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 11:56

Wśród prokuratorów nie brakuje paranoików, flustratów, sadystów i psychopatów . Kto nad tym panuje ? - pyta w  kolejnym programie Sprawy dla reportera reż. E. Ryslki. To pytanie   to wynik bezprawia i aresztów w polskiej demokracji. Ziobrowsko - Ćwiąkalskiej.  Są siebie warci. 90 przegranych spraw za niesłuszne aresztowania w Strasburgu stawia nas na pierwszym miejscu w aresztach wydobywczych. Druga Rosja  ma ich tylko 9. Pytam gdzie jesteśmy?

 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 143 z 152


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure