niedziela, 23 września 2018
Draństwo Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Bielsku - Białej - Żałosne postępowanie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:51

W dniu 7.10.2008 r. informowaliśmy państwa o perypetiach Krystyny Malec, pomówionej zupełnie bez zasadnie przez adw. Wronę.  - kliknij. Dnia 14.10 2008 r. Sąd Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Bielsku - Białej pod przewodnictwem adwokata z Żywca - Marka Walczaka z udziałem adwokata z Bielska a zarazem Rzecznika Dyscyplinarnego bielskie Izby adwokackiej  Krzysztofa Staszkiewicza, wydał postanowienie, iż adwokat Wrona zachował się etycznie i nie doszło do przewinienia dyscyplinarnego.

Więcej…
 
Kolejny skandal polskiego sądownistwa - tym razem Elbląg PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:50

Czy bezkarność sędziów po raz kolejny ujdzie im płazem. W Sądzie Okręgowym w Elblągu orzekali sędziowie nieuprawnieni. Sprawę delegacji regulują określone przepisy. Winni je znać delugujący jak i sam delegowany sędzia. Ani jeden ani drugi ich nie znał. Czy ktoś poniósł sankcje finansowe za koszty nieważnych procesów i nieuctwa sedziów? Czy takie przypadki winien chronić imunitet?  PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY - KLIKNIJ

 
Wywiad z J. Jachnikiem w sprawie prokuratury i polskich sądów - czy coś od maja się zmienilo? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:47

Przedstawiamy Państwu wywiad z 11.05.2008 r. z Prezesem Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku - Białej.    Czy coś od tego czasu się zmieniło?  Mało ale jednak.  Nawiązaliśmy współpracę z RPO, która od listopada nabierze przyspieszenia.  Zapoznajcie się z jej pełnym audiowizualnym przebiegiem.. Kliknij I Część. a także II Część - kliknij.    Zostały powołane zespoly Stowarzyszeń z dyrektorami BIURA RPO. Powstają kolejne stowarzyszenia, które wymieniamy na naszej stronie - "Inne Stowarzyszenia". Jesteśmy z nimi w stałej łączności.

Więcej…
 
Rozmowy Stowarzyszeń w Ministerstwie Sprawiedliwości po warszawskiej pikiecie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:45

Przeczytaj komunikat z ustaleń.- kliknij.    Posłuchaj  także szczegułów z rozmów : http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9478

 
Chcesz wiedzieć wszystko wejdź na nasze forum PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:44

Najczęściej z 200 czytanych artykułów na forum to: ( Przeczytaj i ty - kliknij link)   1. skarga na Prokuraturę Apelacyjną i Okręgowa w Katowicach   2. jak A. Potyka gł. ksiegowa firmy Jan& Berg poddawała sie karze - sądowy przekręt  3. wendeta prokuratury ślaskiej - dowody video  4. ZUS Ubezwłasnowolnil petentów - Nowy skrót ZUS: Zapłać -Ukłoń się- Spadaj  5. Czarna lista śląskich i polskich prokuratorów. 

 
Jutro Sąd Apelacyjny w Katowicach rozpozna skargę o wznowienie sprawy, wynikłej ze wspólnych fałszerstw akt sądowych śląskiej prokuratury i Banku Śląskiego. Dnia 17.10.08 przekażemy audiowizualne nagranie tej rozprawy z Sądu Apelacyjnego. PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:42

Na wstępie przekazujemy Państwu archiwalny zapis z Super - Wizjera z 2005 r. pt. Zemsta prokuratora - kliknij. W zapisie tym nagrana została wypwiedź Z. Ćwiąkalskiego o bezzasadnych działaniach prokuratury. Wypowiedź w zapisie w ostatnim czasie skasowano. Od tego czasu J. Jachnik wygrał sprawę karną i o rzekome zniesławienie. Teraz   przedstawiamy państwu najnowszy zapis video i opinie fachowców w sprawie prywaty prokuratury angarzującej się   w sprawę ochrony dłużnika. 

Więcej…
 
Czy adwokat może okrutnie poniżać świadka - jak daleko mogła sięgać podłość adwokata W. z Bielska - Białej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:39

Perypetie Krystyny Malec z adwokatem Wroną - oglądnij nagranie wideo - kliknij - przeczytaj i oceń zachowanie adwokata. Pani K.M. została powołana na świadka w sprawie cywilnej o unieważnienie umowy sprzedaży działki pomiędzy krewnymi. Po złożeniu zeznań przed Sądem okręgowym cywilnym przez K.M. pełnomocnik rodziny A.R. C - pozwanych-  adw. Wrona, złożył pismo do Sądu okręgowego, iż p. Krystyna Malec była tajnym współpracownikiem oraz, że będąc pozwaną w sporze pomiedzy A.R. C., zapadło orzeczenie na niekorzyść Krystyny Malec.

Więcej…
 
Szaleństwo i układy prokuratury śląskiej sięgnęły zenitu PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:31

Szef największej afery w RP baron paliwowy, za miliardowe przekręty chce się poddać karze, oferując majątek który podobno zabezpieczyła prokuratura, a który w rzeczywistości zabezpieczony nie został a prokuratura nawet wpuściła do aresztu  notarusza, który umożliwił przepisanie i ukrycie majątku.  Obecnie katowicka prokuratura, chce w zamian za obciążające zeznania ludzi związanych z Samoobroną, dopuścić do poddania się karze przez Henryka M. W całym tym układzie pomija się krzywdy i konsekwencje jakie ponoszą ludzie  na których zakładano firmy słupy i nigdy w tych urzędach w owym czasie nie byli.

Więcej…
 
Kto mówi prawdę? Marszałek Komorowski czy A. Macierewicz i Prezydent RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:28

Z zasady z daleka jesteśmy od ocen wydarzeń i zachowań polityków. Tym razem sprawa dotyczy jednak drugiej osoby w RP, Marszałka Sejmu B. Komorowskiego. W ostatnich dniach zaczęto czynić zarzuty o kontaktach Pana Marszałka z ludźmi wywiadu w sprawie wycieku informacji z WSI a właściwie chodzi o osoby, które mogły być w tym raporcie wymienione i jaki to ma związek z próbą aresztowania dziennikarza WPROST> Polecamy więc do przeczytania artykuł Gazety Polskiej  oraz wywiad z Prezydentem RP  a także inne wiadomości medialne: Prowokatorzy amatorzy - GP.

Więcej…
 
Super arogancja Prokuratury i Policji w Siemianowicach Śl. Pokrzywdzony traktowany gorzej niż oskarżony PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:23

Doszliśmy już do szczytów arogancji i bezprawia organów ścigania. Niedawno przedstawialiśmy fałszerstwa dokumentów bankowych przez oddział Banku Śląskiego w Siemianowicach a sprawa miała związek z tworzeniem firm słupów przez mafię paliwową.  Pokrzywdzony w sprawie tego fałszerstwa - bohater nagrania usyskał po wielkich bojach status pokrzywdzonego. Po przyznaniu tego stsusu prokuratura wzięła się jednak na sposób jak nie dopuscić pokrzywdzonego do czynności a co więcej traktować go gorzej niż oskarżonego.

Więcej…
 
Minął rok od otwarcia biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Katowicach PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:23
W jakich sprawach skarżą się obywatele, i jak działa biuro RPO w Katowicach - zobacz film.  A jak Ty mieszkańcu oceniasz tą działalność?
 
Racje wiceministra sprawiedliwości ważniejsze niż los 10 000 aplikantów PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:21
Przeczytaj i zabierz głos w dyskusji - kliknij
 
Kolejny SUKCES prokuratury RP w ukrywaniu oszustwa PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:20
Od dawna piszemy, że prokuratura RP a przynajmniej jej znacząca większość to komitety wykonawcze panujących partii politycznych, które to na zlecenie tych partii jednych mają osłaniać a innch niszczyć. Przedtawiamy kolejny przykład tym razem nowych oszustw B-B PRZCZECZYTAJ - KLIKNIJ
 
Krzysztof Olewnik mógł żyć. W Sopocie doszło do szarpaniny pomiędzy W. Olewnikiem a prokuratorem PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:17

Kolejny skandal w sprawie K. Olewnika. Tym razem Prokurator krajowy Staszak opowiada w telewizji kolejne bajki. Utajnione dokument w sprawie zabójstwa. Czy to żart. Zobacz bajdurzenie Prokuratora Krajowego - kliknij. Chwali się, że zabójcy siedzą zaś rodzina żąda ukarania zleceniodawców. Czy prok. Staszak tej istotnej różnicy nie rozumie? Oceńcie sami wyjątkową zdolność prokuratury do zamiatania sprawy pod perski dywan. Jeśli chcecie zobaczyć historię zmagań rodziny Olewników polecamy stronę   www.olewnikfundacja.pl.

 
Znikające dokumenty - tym razem w krakowskim sądzie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:14

Pokazany program Superwizjera w dniu 29.08.2008 r. ( ZOBACZ-kliknij)kolejny raz dowodzi, iż codzienną praktyką sądową jest ukrywanie prawdy i wydawanie wyroków według prawa sądowego nie ustawowego. Jeszcze gorzej jest w prokuraturach. Tam podrabia się i kradnie co się da i co  pomagać może w stworzeniu fikcyjnego oskarżenia.

Więcej…
 
Spotkanie Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Katowicach 23.10.2008.godz. 17 PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:12

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu z siedzibą w Bielsku - Białej po raz kolejny organizuje spotkanie z naszymi symatykami w Katowicach, ul. Sowińsskiego 5a w klubie Rezonas w dniu 23.10.2008 r. o godz. 17. Organizatorem spotkania jest Krzysztof Musialski pełnomocnik Stowarzyszenia na rejon Katowic.

Więcej…
 
ING Bank Ślaski na czele czarnej list Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:09

Gazeta Bankowa obublikowała czarną listę banków, które stosują niedozwolone praktyki i wykorzystują je wobec klienta. Na jej czele jest ING Bank Śląski. Przekazujemy Państwu  artykuł Pawła Pietkuna w Gazecie bankowej pt. GRZECHY BANKÓW:

GRZECHY BANKÓW Paweł Pietkun „Gazeta Bankowa”

Bank naruszający interesy klientów powinien się liczyć z możliwością ich ucieczki do konkurencji. Tymczasem według UOKiK banki wykorzystują - wbrew klientom - swoją pozycję.

Więcej…
 
Polityczne zlecenie dla prokuratury - tym razem na dziennikarza - czy zasłużyli na podwyżki PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:08

Kolejna nagonka Prokuratury.  Wykonując zlecenie polityczne,  za program o WSI ( ZOBACZ),  dokonano odwetu na Anicie Gargas, wydawcy programu "Misja Specjalna". W programie audiowizualnym pokazano kolejne absurdy w Prokuraturach i Sądach RP - OGLĄNIJ

 
Fantazja czy brak wiedzy o częściach garderoby Sądu Okręgowego Wydz. Pracy w Bielsku - Białej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:05

Dla Wysokiego Sądu Pracy w Bielsku - Białej i to Sądu okręgowego legalnie działające stowarzyszenie, którego statut oraz wypis z KRS posiada Sąd w aktach, stroje organizacyjne Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku- Białej, to grupa osób w czerwonych podkoszulkach z żółtymi napisami.  Dla Wysokiego Sądu podkoszulka to to samo co kamizelka nałożona na ubranie, która jest strojem organizacji i z podkoszulką nic wspólnego nie ma.  To tak jakby  sukienkę nazwać spodniami.

Więcej…
 
Jak pracują i ucztują samorządowcy polskich miast PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:04
Bielskie władze gościły samorządowców z RP. Jak ciężko pracowali możesz oglądnąć- kliknij
 
Głupota sądowa we Wrocławiu - Pan. M. Światowski pełnomocnikiem Stowarzyszenia we Wrocławiu - Lichwa w RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:02

OGLĄDNIJ PROGRAM - kliknij.Były biznesmen z Wrocławia został wykończony przez wrocławski sąd. Orzekł on, że umowa pomiędzy dostawcą i odbiorcą, która nie zawiera klauzuli bezpieczeństwa zeszytów szkolnych, z których korzystają nasze dzieci  musi być wykonana. Zaś odbiorca wadliwych zeszytów wninien zapłacić za towar kwotę 26 000 zł.  Z kwoty  26.000 zł. w państwie prawa dług osiagnął prawie 300.000.zł. a polski komornik sądowy zlicytował TIR-a Mercedes - p. Światowskiego za 500 zł.

Więcej…
 
Przedstawiamy efekty protestu stowarzyszeń w Warszawie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:00

W dniu 26.09.2008 r. doszło do protestu Stowarzyszeń przed Ministerstwem Sprawiedliwości ( posłuchaj). oraz Urzędem Rady Ministrów. Minister Sprawiedliwości i Premier RP jak nas poinformowano udali sie na urlop. Kiedy są protesty nasi " uwielbiani politycy odpoczywają."    Niemniej jednak doszło do następujących ustaleń: Po 95 dniach protestu pod Sądem Okręgowym w Szczecinie, protestujący na czas rozmów zawiesili protest a przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości podjęli rozmowy z protestującymi,

Więcej…
 
No i co p. SSR Jarząbek - Słobodzian i prok. Jacku Filipek - co powiecie teraz mieszkańcom Bielska- Białej? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 08:58

W dniu 1.08.2008 r. opisaliśmy jak to nasi super stróże prawa SSR Jarząbek Słobodzian i super umarzacz spraw prok. Jacek Filipek (dotyczacych osób pod ochroną prokuratury), umorzyli sprawę o nienależnym pobraniu przez Przewodniczącego RM W. Hendzlika parestet tysięcy złotych. Na postanowienie to nasze Stowarzyszenie złożyło zażalenie, które SSR Jarząbek - Słobodzian osobiście rozpoznała jako nie uprawnione.   Teraz okazuje się, że jak sprawę skontrolowała Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach to suchej nitki nie pozostawiła na włodarzach Bielska pisząć: Pieniędzmi z budżetu miasta szastano na wszystkie strony.

Więcej…
 
Pani Prokurator Małgorzato Bednarek - czy Pani nie wstyd? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 08:50

Dnia 21.09.2008 r. ukazał sie w Naszym Dzienniku wywiad z b. Prokurator Okręgową M. Bednarek ( nominowaną przez Z. Ziobro), a obecnie Prok. Prok. Apelacyjnej w Katowicach oraz rzecznikiem Niezależnego Stowarzyszenia Prokuratorów " Ad Vocem".  W udzielonym wywiadzie Pani prok. M. Bednarek użala się na uwikłanie prokuratury min. Z. Ćwiąkalskiego w lokalne  układy. Polegać one mają - cytuję:

Więcej…
 
Przygnębiająca rzeczywistość na sali rozpraw sądu RP PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:48
Prof. Wolniewicz ofiarą kradzieży. Odmawia współpracy z Sądem RP - Przeczytaj
 
Kolejne prokuratorsko - sądowe absurdy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 20:47
Sprawiedliwość czy odwet. Oglądnij nagranie   Polecamy także czarną listę prokuratorów ze Śląska - ZOBACZ oraz skargę na Prokuraturę Apelacyjną.  Przeczytaj  , która nadal pozostaje bez odpowiedzi.
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 144 z 150


stat4u