poniedziałek, 20 maja 2019
Sędzia Lewiński - ostatni mohikanin Sądów RP - Prawda o polskiej prokuraturze i sądach - kolejna zemsta - przekażcie ten link na wszystkie możliwe strony PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:17

W dniu 29.10.2008 r. program reporterów UWAGI pokazał nagą prawdę o polskich sądach i prokuraturze wojskowej - kliknij ZOBACZ - WARTO.  Jak klikniesz drugi raz zobaczysz część II   W dniu 30.10.2008 r. ciąg dalszy.  Fragment możesz zobaczyć także u nas dzisiaj .   Zaś w dniu 4.11.2004 r. w Ekspresie Reporterów  ok. godz. 21,30 kolejna prawda o polskich wyrokach, którymi tak zachwyca się bielski oszust  jan jurek - Jan Niemczyk i  śląscy prokuratorzy.

 
Kolejne układy w ślaskiej temidzie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:13
Polecamy atykuł w sprawach z Tychów, Katowic - kliknij
 
Koniec z nieskończenie długimi aresztami? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:12
Sejm poprawił prawo zaostrzając kontrolę oraz zwiększył uprawnienia zatrzymanego. PRZECZYTAJ - KLIKNIJ
 
PZPN kolejnym przykładem polityczno - stalinowskiej dyspozycyjności Prokuratury RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:10

Oświadczamy że nie popieramy Zarządu PZPN. Ale działania Ministra Sportu, którego konflikt jak podają media dotyczy  znaczących wpływów z transmisji meczów piłkarskich oraz reklam nakazuje  nam inaczej popatrzeć na zaangażowanie prokuratury w stawianiu zarzutów prokuratorskich, na kilka godzin przed wyborami osobom zamierzającym kandydować. To kolejny klasyczny już od okrągłego stołu przykład zaangażowania prokuratury w niecne czyny polityczne.

Więcej…
 
Jak sędziowie Sądu Apelacyjnego w Katowicach fałszują protokół z rozprawy PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:07

Sprawa dotyczy rozprawy z dnia 10.10.2008 r. o wznowienie postępowania. Sędziowie prowadzący to: SSA . Ewa Jastrzebska - przewodnicząca, SA Lucyna Świderska - Pilis, SA Joanna Kurpierz. 

W protokole brak jest  wniosku powoda J. Jachnik o dosłowne protokolowanie rozprawy, po czym sąd protokołuje co chce, zmieniając treści istotnych wyjaśnień. Prawdziwa treść to:

Więcej…
 
Koniec ryczałtów dla małych firm - tak wyglada poparcie dla przeciębiorczości PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:07

Najpierw ZUS w wyniku orzeczenia super sądu w Warszawie, zniszczył jedoosobowe firmy karząc im placic za zawieszenie działalnosci wstecz 10 lat po 20 - 90 tys. zł. Poźniej  Lewiatan w wyniku nacisków wymusił pełne ozusowanie dla jednoosobowych firm - 800 zł/ miesiąc. Miał je refundować w części REFRON, który nie refunduje. Teraz kolejny zamach na małe firmy - uciekajcie z tego kraju - tu politycy,  to chorzy ludzie - posłuchaj

 
Wielki sukces katowickiej prokuratury - byle tak dalej - ha ha ha !!!!!! PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:05

Prokuratura chce zamknąć ucznia za poprawienie błędu sekretarki. Zarzut: podrobienie dokumentu - przeczytaj kliknij.  Kiedy szanowna prokuratura zamknie dyrektorów Banku Śląskiego i prokuratorów fałszerzy akt. Zobacz dowody video: Część I   oraz część II.   Czy tak wygląda prokuratorskie prawo ?

 
W Katowicach rozpoczął się proces mafii paliwowej. Stowarzyszenie zgłosiło udział w sprawie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 10:01

W dniu wczorajszymn rozpoczął sie proces mafii paliwowej w Katowicach, największego przekrętu RP. Stowarzyszenie zgłosiło swój udział zgodnie z treścią art. 90 k.p.k. i zostało do sprawy dopuszczone. W sprawie tej należy pochwalić SSO Gwidona Jaworskiego, iż pomimo fatalnych warunków - mała sala - dużo stacji telewizyjnych i dziennikarzy, prowadził sprawę w sposób rzeczowy i sprawny. Objaśniał i uzasadniał bardzo rzeczowo treść wydawanych postanowień.

Więcej…
 
Nasi mędrcy- bielscy adwokaci nie znają własnej ustawy - prawo o adwokaturze PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:56

Wracamy jeszcze do białoruskiego zachowania sadu adwokackiego w sprawie K. Malec. Pojawiły się zarzuty w państwa komentarzach, iż wprowadzamu Was w błąd. To nieprawda.. To bielskie " papugi" nie znają własnej ustawy, a co najgorsze nie zna jej ani rzecznik odpowiedzialnosci dyscyplinarnej ani 3 osobowy skład sądu dyscyplinarnego. Wg ustawy prawo o adwokaturze - z 1982 r. - stan prawny - tekst jednolity z dnia 20.06.2007 r. rozprawy przed sądem dyscyplinarnym są jawne, a ich utajnienie wymaga warunków szczególnych, które w sprawie nie zachodziły.

Więcej…
 
Głęboka skleroza z-cy Prokuratora Okręgowego w Bielsku - Białej - M. Borkowskiej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:54

Ze zdumieniem przeczytaliśmy w lojalnej władzy tygodniku bielskim  " Kronice" z dnia 16.10.2008 r., iż po kontroli Regionalnej Izby Rozrachunkowej - kliknij - przeczytasz raport RIO - w sprawie b. Przewodniczącego RM Bielsko - Biała W. Handzlika  sprawę dopiero teraz zbada prokurator!!! Otóż prok. M. Borkowska, jak zwykle zapomiała, iż zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożyło nasze stowarzyszenie   już 8.01.2008 r.  na ręce nowo mianowanej Prokurator Apelacyjnej  w Katowicach -   Iwony Palki oraz do KW Policji w Katowicach, na podstawie publikacji SUPER -NOWA.

Więcej…
 
Draństwo Sądu Dyscyplinarnego Izby Adwokackiej w Bielsku - Białej - Żałosne postępowanie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:51

W dniu 7.10.2008 r. informowaliśmy państwa o perypetiach Krystyny Malec, pomówionej zupełnie bez zasadnie przez adw. Wronę.  - kliknij. Dnia 14.10 2008 r. Sąd Dyscyplinarny Izby Adwokackiej w Bielsku - Białej pod przewodnictwem adwokata z Żywca - Marka Walczaka z udziałem adwokata z Bielska a zarazem Rzecznika Dyscyplinarnego bielskie Izby adwokackiej  Krzysztofa Staszkiewicza, wydał postanowienie, iż adwokat Wrona zachował się etycznie i nie doszło do przewinienia dyscyplinarnego.

Więcej…
 
Kolejny skandal polskiego sądownistwa - tym razem Elbląg PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:50

Czy bezkarność sędziów po raz kolejny ujdzie im płazem. W Sądzie Okręgowym w Elblągu orzekali sędziowie nieuprawnieni. Sprawę delegacji regulują określone przepisy. Winni je znać delugujący jak i sam delegowany sędzia. Ani jeden ani drugi ich nie znał. Czy ktoś poniósł sankcje finansowe za koszty nieważnych procesów i nieuctwa sedziów? Czy takie przypadki winien chronić imunitet?  PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY - KLIKNIJ

 
Wywiad z J. Jachnikiem w sprawie prokuratury i polskich sądów - czy coś od maja się zmienilo? PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:47

Przedstawiamy Państwu wywiad z 11.05.2008 r. z Prezesem Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku - Białej.    Czy coś od tego czasu się zmieniło?  Mało ale jednak.  Nawiązaliśmy współpracę z RPO, która od listopada nabierze przyspieszenia.  Zapoznajcie się z jej pełnym audiowizualnym przebiegiem.. Kliknij I Część. a także II Część - kliknij.    Zostały powołane zespoly Stowarzyszeń z dyrektorami BIURA RPO. Powstają kolejne stowarzyszenia, które wymieniamy na naszej stronie - "Inne Stowarzyszenia". Jesteśmy z nimi w stałej łączności.

Więcej…
 
Rozmowy Stowarzyszeń w Ministerstwie Sprawiedliwości po warszawskiej pikiecie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:45

Przeczytaj komunikat z ustaleń.- kliknij.    Posłuchaj  także szczegułów z rozmów : http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=9478

 
Chcesz wiedzieć wszystko wejdź na nasze forum PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:44

Najczęściej z 200 czytanych artykułów na forum to: ( Przeczytaj i ty - kliknij link)   1. skarga na Prokuraturę Apelacyjną i Okręgowa w Katowicach   2. jak A. Potyka gł. ksiegowa firmy Jan& Berg poddawała sie karze - sądowy przekręt  3. wendeta prokuratury ślaskiej - dowody video  4. ZUS Ubezwłasnowolnil petentów - Nowy skrót ZUS: Zapłać -Ukłoń się- Spadaj  5. Czarna lista śląskich i polskich prokuratorów. 

 
Jutro Sąd Apelacyjny w Katowicach rozpozna skargę o wznowienie sprawy, wynikłej ze wspólnych fałszerstw akt sądowych śląskiej prokuratury i Banku Śląskiego. Dnia 17.10.08 przekażemy audiowizualne nagranie tej rozprawy z Sądu Apelacyjnego. PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:42

Na wstępie przekazujemy Państwu archiwalny zapis z Super - Wizjera z 2005 r. pt. Zemsta prokuratora - kliknij. W zapisie tym nagrana została wypwiedź Z. Ćwiąkalskiego o bezzasadnych działaniach prokuratury. Wypowiedź w zapisie w ostatnim czasie skasowano. Od tego czasu J. Jachnik wygrał sprawę karną i o rzekome zniesławienie. Teraz   przedstawiamy państwu najnowszy zapis video i opinie fachowców w sprawie prywaty prokuratury angarzującej się   w sprawę ochrony dłużnika. 

Więcej…
 
Czy adwokat może okrutnie poniżać świadka - jak daleko mogła sięgać podłość adwokata W. z Bielska - Białej PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:39

Perypetie Krystyny Malec z adwokatem Wroną - oglądnij nagranie wideo - kliknij - przeczytaj i oceń zachowanie adwokata. Pani K.M. została powołana na świadka w sprawie cywilnej o unieważnienie umowy sprzedaży działki pomiędzy krewnymi. Po złożeniu zeznań przed Sądem okręgowym cywilnym przez K.M. pełnomocnik rodziny A.R. C - pozwanych-  adw. Wrona, złożył pismo do Sądu okręgowego, iż p. Krystyna Malec była tajnym współpracownikiem oraz, że będąc pozwaną w sporze pomiedzy A.R. C., zapadło orzeczenie na niekorzyść Krystyny Malec.

Więcej…
 
Szaleństwo i układy prokuratury śląskiej sięgnęły zenitu PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:31

Szef największej afery w RP baron paliwowy, za miliardowe przekręty chce się poddać karze, oferując majątek który podobno zabezpieczyła prokuratura, a który w rzeczywistości zabezpieczony nie został a prokuratura nawet wpuściła do aresztu  notarusza, który umożliwił przepisanie i ukrycie majątku.  Obecnie katowicka prokuratura, chce w zamian za obciążające zeznania ludzi związanych z Samoobroną, dopuścić do poddania się karze przez Henryka M. W całym tym układzie pomija się krzywdy i konsekwencje jakie ponoszą ludzie  na których zakładano firmy słupy i nigdy w tych urzędach w owym czasie nie byli.

Więcej…
 
Kto mówi prawdę? Marszałek Komorowski czy A. Macierewicz i Prezydent RP PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:28

Z zasady z daleka jesteśmy od ocen wydarzeń i zachowań polityków. Tym razem sprawa dotyczy jednak drugiej osoby w RP, Marszałka Sejmu B. Komorowskiego. W ostatnich dniach zaczęto czynić zarzuty o kontaktach Pana Marszałka z ludźmi wywiadu w sprawie wycieku informacji z WSI a właściwie chodzi o osoby, które mogły być w tym raporcie wymienione i jaki to ma związek z próbą aresztowania dziennikarza WPROST> Polecamy więc do przeczytania artykuł Gazety Polskiej  oraz wywiad z Prezydentem RP  a także inne wiadomości medialne: Prowokatorzy amatorzy - GP.

Więcej…
 
Super arogancja Prokuratury i Policji w Siemianowicach Śl. Pokrzywdzony traktowany gorzej niż oskarżony PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:23

Doszliśmy już do szczytów arogancji i bezprawia organów ścigania. Niedawno przedstawialiśmy fałszerstwa dokumentów bankowych przez oddział Banku Śląskiego w Siemianowicach a sprawa miała związek z tworzeniem firm słupów przez mafię paliwową.  Pokrzywdzony w sprawie tego fałszerstwa - bohater nagrania usyskał po wielkich bojach status pokrzywdzonego. Po przyznaniu tego stsusu prokuratura wzięła się jednak na sposób jak nie dopuscić pokrzywdzonego do czynności a co więcej traktować go gorzej niż oskarżonego.

Więcej…
 
Minął rok od otwarcia biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Katowicach PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:23
W jakich sprawach skarżą się obywatele, i jak działa biuro RPO w Katowicach - zobacz film.  A jak Ty mieszkańcu oceniasz tą działalność?
 
Racje wiceministra sprawiedliwości ważniejsze niż los 10 000 aplikantów PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:21
Przeczytaj i zabierz głos w dyskusji - kliknij
 
Kolejny SUKCES prokuratury RP w ukrywaniu oszustwa PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:20
Od dawna piszemy, że prokuratura RP a przynajmniej jej znacząca większość to komitety wykonawcze panujących partii politycznych, które to na zlecenie tych partii jednych mają osłaniać a innch niszczyć. Przedtawiamy kolejny przykład tym razem nowych oszustw B-B PRZCZECZYTAJ - KLIKNIJ
 
Krzysztof Olewnik mógł żyć. W Sopocie doszło do szarpaniny pomiędzy W. Olewnikiem a prokuratorem PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:17

Kolejny skandal w sprawie K. Olewnika. Tym razem Prokurator krajowy Staszak opowiada w telewizji kolejne bajki. Utajnione dokument w sprawie zabójstwa. Czy to żart. Zobacz bajdurzenie Prokuratora Krajowego - kliknij. Chwali się, że zabójcy siedzą zaś rodzina żąda ukarania zleceniodawców. Czy prok. Staszak tej istotnej różnicy nie rozumie? Oceńcie sami wyjątkową zdolność prokuratury do zamiatania sprawy pod perski dywan. Jeśli chcecie zobaczyć historię zmagań rodziny Olewników polecamy stronę   www.olewnikfundacja.pl.

 
Znikające dokumenty - tym razem w krakowskim sądzie PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:14

Pokazany program Superwizjera w dniu 29.08.2008 r. ( ZOBACZ-kliknij)kolejny raz dowodzi, iż codzienną praktyką sądową jest ukrywanie prawdy i wydawanie wyroków według prawa sądowego nie ustawowego. Jeszcze gorzej jest w prokuraturach. Tam podrabia się i kradnie co się da i co  pomagać może w stworzeniu fikcyjnego oskarżenia.

Więcej…
 
Spotkanie Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Katowicach 23.10.2008.godz. 17 PDF Drukuj Email
środa, 31 marca 2010 09:12

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu z siedzibą w Bielsku - Białej po raz kolejny organizuje spotkanie z naszymi symatykami w Katowicach, ul. Sowińsskiego 5a w klubie Rezonas w dniu 23.10.2008 r. o godz. 17. Organizatorem spotkania jest Krzysztof Musialski pełnomocnik Stowarzyszenia na rejon Katowic.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 146 z 153


stat4u