środa, 23 stycznia 2019
Co to jest miejscowa sitwa (staro) bielska ? - i nie tylko PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:43
Kliknij
 
Kolejny skandal w katowickim sądzie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:43

Sądy śląskie przeszły do białoruskiej ofensywy. Zaczęły od niedopuszczania stowarzyszeń do udziału w sprawach wbrew treści art. 61 k.p.c. Później zaczęły wypraszać publiczność z sal rozpraw. Obecnie zaś zaczęto nie wpuszczać żon oskarżonych do budynku sądu. Arogancja wzrasta. ZOBACZ. Teraz już wiemy do czego służy ochrona sądowa.

 
Kolejny bankowy skandal na kwotę 28 mln. zł. PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:40

Taki sam mechanizm jak spółka z o.o. Jan & Berg z Bielska - Białej zastosowali biznesmeni wraz z dyrektorem banku, kierownikami wydziałów w Olkuszu. Nawet kwoty są podobne. W Bielsku 30 mln. zł. a w Olkuszu 28 mln. zł. wyprowadzono do prywatnych kieszeni. Mechanizm był prosty; spółki w latach 1998 - 2000 r. zaciągały kredytyu na zakup maszyn a także bierzące funkcjonowanie firmy. Działali wg utartego schematu. Wszystkie firmy w momencie podpisywania umów z bankiem były w fatalnej sytuacji finansowej.

Więcej…
 
POPRZYJ WPISEM - Apel poparcia do władz RP w sprawie wielodniowej głodówki przed Sądem w Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:39
Od 10.07.2008 trwa protest głodowy przed Sądem okręgowym w Szczecinie. Poprzyj go swoim wpisem na forum - Głodówka. ZOBACZ PRAWDĘ , którą media ukrywają  Pierwszy sukces w Szczecinie. Wyrok na Prezesa Spółdzielni mieszkaniowej.   Szczegóły na forum Głodówka.
 
Sensacyjne zeznania o gigantycznej korupcji - Tak wygląda prawdziwa RP PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:38

Pozostawiamy do państwa oceny przekazaną przez onet pl. i Dziennik informację o gigantycznej korupcji.  Nas to nie dziwi, bo dawno o tym piszemy. A co o tym sądzicie Panstwo? Zobaczcie co zawierały zeznania, które wstrząsnęły Kaczynskim  oraz informacje ostatnie.

 
Kolejny przekręt ING Banku Śląskiego - kiedy bankowcy wylądują w kryminale? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:36

Wielokrotnie opiśywaliśmy mafijne przekręty Banku Ślskiego, współpracujacego z katowicką mafią paliwową oraz biznesmenem oszustem ze spółki Jan & Berg w Bielsku - Białej. Pisaliśmy też o oszustwach Banku Śląskiego w stosunku do swoich pracowników ( patrz archiwum aktualności i forum - banki). Te wieloletnie krętactwa Banku Śląskiego sprowadzały się do fałszowania dokumentacji  bankowej klientów, sprzedawania tajemnicy bankowej tych klientów a nawet przekazywania akt bankowych osobom postronnym.

Więcej…
 
Sędziowie na bakier z prawem. Sprawa bielskiego sędziego G. W. pod lupą SN PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:35

Poszerza się katalog przewinień sędziów.  Na 8000 sedziów 100 jest karanych. To jednak naszym zadaniem 1o razy za mało. Sprawą bielskiego sędziego G.W. który zaczął sypać zajął sie siedmioosobowy skład SN. PRZECZYTAJ.  Wyraź swoją opinię. Chętnie też dowiedzieli byśmy się ilu rocznie ukaranych było prokuratorów? To jednak owiane jest mroczną tajemnicą.

 
Czy bielski wyłudzacz milionów miał wsparcie w politykach PSL i PO ? Oceń PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:26

Od znacznego czasu opisujemy bezkarne wyczyny prokuratury i sądów śląskich w sprawie ochrony wielomilionowych oszust bielskiego biznesmena i zarządu spółki z o.o. Jan & Berg w Bielsku - Białej. Dla wielu z państwa odwiedzających naszą stronę sprawa zapewne jest niezrozumiała. Od 1 sierpnia bedziemy publikować oszukańcze 30 000 000 milonowe wyczyny zarządu Jan & Berg, którego bezkarność może mieć związek ze  znaczącymi politykami RP.

Więcej…
 
Obywatelskie protesty przed sądami w Warszawie i Szczecinie PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:25

Protest przed Sądem Okręgowym w Warszawie protestowano przeciwko stronniczości SSO Dorocie Kackiej, zaś w Szczecinie przed tamtejszym Sądem Okręgowym od 10 dni traw głodówka Krajowego związku Lokatorów i Spółdzieców w sprawie sędziowskich zmian kadrowych w tamtejszym SO. Jak widać żle dzieje się także gdzie indziej oprócz Śląska. PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY   o Warszawie  i ZOBACZ SZCZECIN  Prosimy o kontakt ze Szczecinem.

 
Czego nas uczą sejmowe transmisje ? PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:24
Przekonują nas o dyspozycyjności prokuratur i sądów RP. POLECAMY do przeczytania.
 
Stop dla prokuratorskich rewizji. Rewizje pod kontrolą sądów ( ale jakich?) PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:23
Trybunał Konstytucyjny przychamował samowolę prokuratorów. Zgodnie z orzeczeniem TK będą one podlegały kontroli sądów. Założenie dobre, ale czy sądy oprą się naciskom prokuratorów? Wątpię. PRZECZYTAJ 
 
Sprawa Jana Niemczyka wielomilionowego oszusta znowu spadła z sądowej wokandy - co na to Prezes Sądu Okręgowego ? Czekamy na odpowiedź PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:20

Jak już wcześniej napisaliśmy  spadła kolejna druga sprawa w dniu 4.07.2008 r. - Jasia Niemczyka i spółki wielomilionowych oszustów. Jakoś tak się dziwnie składa - co przewidzieliśmy, że zachorowała jego zastępczyni i to aż na 3 miesiące.Jak się rozpoczyna proces to cała ferajna choruje. Jak ich aresztowano to też biedni natychmiast zachorowali. Po wyjściu do czasu procesu ozdrowieli. Bal na kółkach.  No przecież są wakacje. Tego sądowo - prokuratorskiego kabaretu z  Janem Niemczyk w rolii głównej nie da się nie zauważyć.

Więcej…
 
Kolejne powiaząnia prokuratorów z bankiem tym razem w Siedlcach PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:18

Od dłuższego czasu piszemy o wręcz mafinych powiązaniach prokuratorsko - bankowo - biznesowych. Złożone jest nawet zawiadomienie w tej sprawie z sierpnia 2007 r. złożone na ręce ówczesnego Prokuratora Krajowego Dariusza Barskiego i do CBA - w trakcie pierwszej pikiety stowarzyszenia ( treść publikowana na naszych stronach). Sprawę na polecenie Prokuratury krajowej prowadzi Prokuratura okręgowa w Siedlcach. I cóż się okazuje: wczoraj media doniosły, że Prokurator Okręgowy w Siedlcach także miał powiązania z bankiem - tym razem z BPH.

Więcej…
 
Sąd się zaparł na europosła Tomczaka PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:17
Obrony w sterowanym procesie europosła Tomczaka podjął się Janusz Wojciechowski. Przeczytaj o kolejnym sądowym skandalu. Sąd się nie chce wyłączyć.
 
Zobacz jak Maleszka zdradzał kolegów PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:14
Zobacz obszerne fragmenty i przkaż swoją opinię.
 
Prokuratorzy z Częstochowy i Siemianowic wpadli na nowy sposób traktowania pokrzywdzonych PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:11

Zaczęły się nowe czasy polityczne na Śląsku i zaczęło się nowe działanie prokuratury. Obecnie zawiadamiający prokuraturę o popełnionym przestępstwie przez ING Bank Śląski od samego początku traktowani są jak intruzi. Najpierw mają klopoty z uzyskaniem statusu pokrzywdzonego. Wg bowiem prokuratury czyn karalny nie dotyczy ich  interesu a szeroko pojętego interesu wymiaru sprawiedliwości, ktorego prokuratorzy sprecyzować nie umieją.

Więcej…
 
Bielscy sędziowie oskarżają prok. M. Bednarek PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:10

Jak podał Dziennik Zachodni z 24.06.2008 r. trzej sędziowie z Bielska - Białej złożyli zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez b. Prokurator okręgową w Bielsku - Białej - M. Bednarek i jej trzech podwładnych.  Zdumiewać musi tajemnicza anonimowość 2 pozostałych sędziów. Swoje nazwisko ujawnił tylko SSO Miłosz Borowski, na którego w naszym Stowarzyszeniu nikt nigdy nie złożył skargi. Zaś dwaj pozostali wolą jak widać pozostać w ukryciu i podszywać się pod autorytet SSO M. Borowskiego.

Więcej…
 
Warszawa też pikietuje Sąd Okręgowy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:09
Nasze Stowarzyszenie rozpoczęło 4 miesięczną akcje pikietowania sądów i prokuratur w Bielsku. Po wakacjach czas na katowicki Sąd Apelacyjny I Prokuraturę Apelacyjną. Naszą akcję podjęła także Warszawa - ZOBACZ - Kliknij
 
Dziwne zbiegi okoliczności w Sądzie karnym w Bielsku - Białej. Duch starego Przewodniczącego nadal panuje PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:07

W dniu 27.06.2008 r. kolejno od rana prowadzone były 3 procesy: Jana Niemczyk, byłego wojewody bielskiego oraz byłych prezydentów Bielska. Wszystkie trzy procesy o potężnym ciężarze gatunkowym Przewodniczący Wydziału III Karnego w Bielsku - Białej SSR J. Steciuk przydzielił asesorowi. Zapewne nie przez przypadek. Zadziwiać musi, iż zawodowi sędziowie tego wydziału jakoś trudnych spraw nie prowadzą.

Więcej…
 
Oczywiście sprawa Jana Niemczyka tak jak przewidywaliśmy spadła z wokandy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:05

Dnia 27.06.2008 r. o godz. 9 w sali 23  Sądu rejonowego wydz. III Karny w Bielsku - Białej ma się rozpocząć kolejny nowy proces zarządu ze spółki winiarskiej Jan & Berg w Bielsku - Białej. Rodzina J. N. ; H.N,;  A.P.; M.W.; po raz kolejny mają wstawić sie przed Sądem, oskarżeni o fałszowanie faktur VAT i 16 milionowe oszustwo. Zapewne jak w poprzednim procesie ktoś z nich ciężko zachoruje.

Więcej…
 
Jakie mieliśmy i mamy Sądy. WARTO OGLĄDNĄĆ PDF Drukuj Email
wtorek, 30 marca 2010 17:04

Czy coś się zmieniło w sądach z okresu PRL oraz III i IV RP. Zobacz program kliknij link; http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html?channel_id=463&site_id=1129&genre_id=502&form_id=473&video=37134 Skomentuj czy  coś wg ciebie się zmieniło.

 
Kolejny prokuratorski skandal PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 17:00

Miałem smutną przyjemość poznać  niewiarygodną  patologię prokuratorską oraz zmowę policyjno - prokuratorsko - kuratorską. Najpierw pan i władca - prokurator straszy człowieka. że i tak skończy w więzieniu, za rzekome znieważenie policjanta do czego doszło.  Otrzymał on za nie zaistniały czyn 1 rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Skazany jest osobą nigdy nie karaną, nagradzanym rolnikiem a więc przykładnym obywatelem III i IV RP i V RP. Dla prokuratora i kuratora sądowego to groźny bandzior, bijący policjantów.

Więcej…
 
Ważąne informacje PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:59
I. Spotkanie członków Stowarzyszenia 30.06.2008 r.  godz. 17

 II. Kolejna pikieta pod Prokuraturą Okręgową w dniu 7 lipca 2008 r.

                                     SPOTKANIE w KATOWICACH

III. Zakładamy koło Stwarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Katowicach Spotkanie 10.06.2008 r.  godz. 16 - Katowice os. Paderewskiego gen. Józefa Sowińskiego 5a klub REZONANS

IV Spotkanie przedstawicieli 11 Stowarzyszeń z RPO dr. Januszem Kochanowskim 14.07.2008 r. godz. 13 w Warszawie

 
Powstał Ruch Przełomu Narodowego - pod kierownictwem prof. Roberta Nowaka PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:58

Został zarejestrowany Ruch Przełomu Narodowego ogłosił prof. Robert Nowak w Krakowie. Nasze stowarzyszenie będzie wspierać ten ruch, który winien również zająć się Prokuraturą, Sądami i ZUS.  ZOBACZ - Przeczytaj

 
Pikieta Stowarzyszenia w dniu 24.06.2008 r. pod Prokuraturą Rejonową w Bielsku PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:57

Do tej pory zgodnie z uchwałami odbyły się 2 pikiety: pod Sądem Rejonowym i Okręgowym w Bielsku - Białej. Do trzeciej wg. planu dojdzie w dniu 24.06.2008 godz. 12  r. pod oazą bezprawia tj Prokuraturą Rejonową w Bielsku ul. Sobieskiego - obok Kościoła św. Trójcy.

 
Arogancja Sądu Okręgowego Wydz. Pracy i Ub. Społ. - białoruskie orzeczenie PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:53

Ciąg dalszy.  Nie trzeba jechać na Białoruś. Mamy ją w bielskim Sądzie Okręgowym Wydz. Pracy i Ub. Społ. Jak już pisaliśmy w dniu 30.05.2008 r. SSO B. Górka, E. Zwolińska, R. Jura wydali wbrew traści art.61 par. 4 k.p.c. postanowienie o odmowie wstąpienia przez nasze stowarzyszenia do sprawy VI Pa 23/08 dotyczącej bulwersującej sprawy,w której komisja powypadkowa FIATA  nie uznała jako wypadek przy pracy pracownika - elektryka, który będąc w pracy został uderzony prętem miedzianym w głowę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 148 z 152


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure