środa, 24 kwietnia 2019
Niewiarygodna historia Z. Goczyńskiego - w jakim kraju żyjemy PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:42
Polecamy przecztać list a dowiesz się w jakim kraju żyjesz i jak funkconuje w nim prawo i niesprawiedliwość.
 
Kolejny kolesiowski układ prokuratorsko - sądowy tym razem w KRAKOWIE PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:41
Przedstawiamy kolejne orzeczenie sądu dla kolegów z prokuratury. PRZECZYTAJ
 
Rozpoczynamy 4 miesięczne pikiety prokuratur i sądów w Bielsku- Białej pod hasłem dość: arogancji, chamstwa, nieuctwa i nieczytania akt i załatwiania spraw PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:39

Dodatkowa pikieta w dniu 19.06.2008 r. godz. 9 przed Sądem Okręgowym w Bielsku- sprawa wypadku przy pracy.

Więcej…
 
1000zł./ miesiąc odszkodowania dla więźnia za przeludnione cele PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:37

Takie kuriozalne orzeczenie wydał Sąd Okregowy w Katowicach. Rozumiemy, że pozbawienie wolności to najcięzsza kara ale 1000 zl/miesiac wiezienia w zbyt ciasnej celi to dwukrotna wartośc renty inwalidzkiej rzemieśnika, który 40 lat oplacał skladki na ZUS.  - PRZECZYTAJ

Zamiast więc np. być bezdomym z powodu eksmisji  za niepłacenie czynszu z 600 zł. emerytury to szanowny obywatelu popełnij przestępstwo.

Więcej…
 
Oświadczam że żyję - kolejny absurd i głupota ZUS PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:36
ZUS zwraca sie do obywateli - emerytów i rencistów aby potwierdzili, że jeszcze żyją. Twierdzi, że zgodnie z ustawą.     ( PRZECZYTAJ SZCZEGÓŁY).
 
Czy Sąd doprowadził do morderstwa 4 osób z powodu swojej bezczynności ? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:34

Przekazujemy państwu pod Waszą ocenę tragiczny wypadek samobójstwa 4 osób poniewż Sądy RP przez 7 lat nie potrafiły wydać obiektywnych wyroków doprowadzając rodzinę do bankructwa. Zaś Ministerstwo Sprawiedliwości przez te lata nie wyciągnęły żadnych sankcji z powodu opieszałości Sądów RP - co jest normalne i co od dawna krytukujemy. Zobacz przyczyny tragedii - kliknij.

Więcej…
 
Arogancja SSO w Bielsku - Bialej - Wydzialu Pracy i Ub. Społ. w składzie SSO Górka, Zwolińska, Jura nadal trwa Apel do RPO, Fundacji Helsińskiej, Prokuratora Generalnego, mediów i związków zawodowych FIATA. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:29
W dniu 29.05.2008 r. opisaliśmy aroganckie zachowanie składu sądzącego w sprawie ofiary wypadku w pracy pracownika koncernu FIAT, który z pomocą Sądu Rejonowego pozbawił go prawa do renty z tytułu wypadku przy pracy - ZOBACZ- http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=interwencjeout&id=78 Ofiara nie chodzi, słabo mówi i najprawdopodobniej nigdy nie będzie osobą pełnosprawną. W momencie kiedy nasze Stowarzyszenie zgodnie z art. 8 i 61 par. 4 k.p.c. oraz treścią statutu art. 5 i 6 zwróciło sie o wstąpienie do sprawy Sąd okręgowy nabrał wody w usta i odroczył sprawę do 19.06.2008r. w celu jak to podkreślił rozpoznania naszego wniosku.
Więcej…
 
Nowy projek ustawy o prokuraturze to skandal PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:26

Wg projektu zamieszczonego na www.ms.gov.pl główny pomysł zmian ustawy o prokuraturze ma polegać na rozdzieleniu funkcji Prokuratora Generalnego od Ministra Sprawiedliwości. Nie przewiduje się likwidacji Prokuratury Apelacyjnej w którwj wg naszych sondaży aż w 40 % króluje korupcja. Prokuratury Apelacyjne jako polityczne ramię każdej parii nadal pozostaje.

Więcej…
 
Min. Sprawiedliwości chce napchać kieszenie prawnikom - stowarzyszenia nadal poza prawem PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:25

Ministerstwo Sprawiedliwości zgłasza projek bezpłatnej pomocy prawnej. Chce wysyłąć stonę do MOPS. Teoretycznie pomysł niezły. W praktyce kto miał do czynienia z MOPS to wie co to za instytucja. MOPS podlega też władzom miasta, i jest zalezny do lokalnych ukladów. Zaś w projekcie ani słowa o stowarzyszeniach. To niewygodny uczestnik i lepiej być głuchym i niewidomym co wynika z  projektu.

ZOBACZ - PROJEKT- KLIKNIJ 

 
Dalsze podejrzane zachowanie Prokuratury katowckiej w sprawie barona paliwowego H. Musialskiego. Jakie były powiązania szefa mafii paliwowej H. Musialskiego z katowcką prokuraturą? KTO COFNĄŁ WBREW PRAWU STATUS POKRZYWDZONEGO DZIECIOM I ŻONIE BARONA PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:23
Ujawniamy państwu dalsze nowe materiały w sprawie barona paliwowego H. Musialskiego wraz z bazą paliwową na terenie której znajdował się klub ( patrz zdjęcia) - ZOBACZ Całość - KLIKNIJ w którym m.in. bawił sie prok. Tadla.
 
Super opinia biegłego lekarza Noconia dla super adwokata Jacka Sobczaka PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:22

Koń by się uśmial ale prokuratura w Pszczynie i jej super prokurator zawieszają śledztwo ZOBACZ - KLIKNIJ.

Dla przypomnienia informujemy, ze ww. adwokat był juz bohaterem naszej strony:

www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=interwencje&id=1786

 
Rozpoczynamy 4 miesięczne pikiety prokuratur i sądów w Bielsku- Białej pod hasłem dość: arogancji, hamstwa, nieuctwa i nieczytania akt i załatwiania spraw. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:20
Rozpoczynamy 4 miesięczna akcję pikietowania Prokuratur i Sądów w Bielsku – Białej. Poniżej podajemy harmonogram pikiet. Zapraszamy członków i sympatyków. Stop ciągłemu bezprawiu prokuratur o sądów.

Zbiórka o godz. 12 pod wskazanym adresem prokuratury lub sądu

18 czerwiec 2008 Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej ul. Krasińskiego

24 czerwiec Prokuratura Rejonowa w Bielsku – Białej – ul. Sobieskiego

Więcej…
 
W końcu bat na opieszałość prokuratury ? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:19
Nareszcie Ministerstwo Sprawiedliwości zamierza karać prokuraturę i sądy za opieszałość. Do tej pory prokuratura bezkarnie mogła blokować śledztwa i celowo je umarzać. Teraz może zapłacić odszkodowanie do 20.000 zł. PRZECZYTAJ - KLIKNIJ.
 
Czy potrzebna śmierć aby prokurator poniósł odpowiedzialność? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:18
Za głodową  śmierć obywatela Rumuni w polskim areszcie ponieśc ma odpowiedzialność prokuratora. PRZECZTAJ - KLIKNIJ
 
Ciąg dalszy skandalu z fałszywym geodetą z częstochowskiego magistratu PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:17
Sąd Okręgowy w Częstochowie miał wydać wyrok w sprawie fałszywego biegłego geodety- szefa biura geodezyjnego w częstochowskim magistracie. Nie wydał. Biedni sędziowie RP nie wiedzą z jakiego artykułu kodeksu karnego orzec. Może by tak poszli na powtórny egzamin sędziwoski? Skandalem jest bowiem sam fakt, iż sędzia okręgowy nie umie ustalić artykułu kodeksu karnego. PRZECZYTAJ- KLIKNIJ
 
Prokuratorski kabaret przed komisjami sejmowymi PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:12

Kolejni stający przed komisjami sejmowymi prokuratororzy: Damian Grzesiak i Michał Szulewicz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie zeznający przed komisją d/s nacisków na służby - w sprawie b. ministra sportu T. Lipca, dostali całkowitej amanezji. Każda odpowiedź na pytanie komisji,  to była tajemnica służbowa, bądź potwierdzenie lub zaprzeczenie z dodaniem: o ile mnie pamięc nie myli.

Więcej…
 
Kolejny pijany prokurator bezkarny - 2,68 promila - w 2007 r. 61 prokuratorów nietrzeźwych. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:11

Zdarzenie miało miejsce w Łodzi w 2003 r. Dwukrotnie prokuratury z Poznania a później z Bydgoszczy wydały postanowienia o umorzeniu śledztwa. Jak podaje Ministerstwo Sprawiedliwości w 2006 r. wszczęto 58 postępowań za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeżwości. Zaś w 2007 r. aż 61 postepowań. Jak widać Prokuratura RP oczyszcza się alkoholem. ZOBACZ.

Więcej…
 
Min. Ćwiąkalski zmienił front - kolejna pikieta Stowarzyszeń PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:09

W dniu 26.05.2008 r. doszło do kolejnej pikiety - tym razem pracownic poszkodowanych przez sieci  Biedronka oraz Stowarzyszenia na rzecz Praw Kobiet i Rodziny. Uczestnicy złożyli w Ministerstwie Sprawiedliwości petycję i spotkali się z min. Z. Ćwiąkalskim. Obiecał objąć nadzorem prowadzone śledztwa prokuratorskie.  Jak widać i tam prokuratura śpi.

Więcej…
 
Polacy głodują donosi raport Komisji Europejskiej - wg Tuska jest świetnie PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:07

Raport Komisji Europejskiej nie pozostawia złudzeń. Polacy głodują. Musimy oszczędzać na jedzeniu i to tak drastycznie, że grozi to niedożywieniem i chorobami. Nasze dzieci przez głód narażone są na gorszy rozwój fizyczny i intelektualny. To nie są wymysły, wyolbrzymione informacje mediów, ale skrupulatny raport Komisji Europejskiej.

Więcej…
 
Skandaliczny układ w Częstochowie. Co na to min. Ćwiąkalski PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:04
Przekazujemy Państwu treść bulwersującej publikacji medialnej z grudnia 2007 r. oraz z dnia 16.05.2008 r. w Rrzeczpospolitej o istnieniu układu lub dziwnego zbiegu okoliczności i powiazań pomiedzy Urzędem Miasta, Sądem i Prokuraturą, Urzędem Skarbowym a ślady prowadzą także do Ministerstwa Sprawiedliwości. który dla odpowiednich ludzi jest wyjątkowo łaskawy. Prosimy o przeczytanie na naszym forum - kliknij link: http://www.aferyibezprawie.org/dyskusje/viewtopic.php?t=93   oraz http://www.rp.pl/artykul/121403.html

 
Nowe przeliczanie rent - niższe świadczenia dla niżej zarabiających. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 16:03
Od 2009 r. rząd przewiduje nowe obliczanie rent, dla rencistów przechodzących na renty po tym terminie Radzimy zapoznać się z tymi propozycjami. PRZECZYTAJ
 
Sędziowie strajkują - 30.05.2008 r. dzień bez wokand PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:39

Jak napisano w uchwale, Zarząd SSP Iustitia z ubolewaniem stwierdza, że żaden z je postulatów nie został uwzględniony w pracach prowadzonych w Ministerstwie Sprawiedliwości, a dotyczących dojścia do urzędu sędziego i sposobu kształtowania wynagrodzeń sędziowskich.

Więcej…
 
Betonowa prokuratura i miałcy politycy PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:35

Jeden z trzech uwolnionych żołnierzy przerwał milczenie. Komentujący go politycy: Waserman, Gowin i Zemke w sposób normalny dla piolityków mówili gładkie słówka, broniąc prokuratury. Dodali że zwyczajem prokuratury jest oskarżanie. Tymczasem przypominamy, że tak nie jest. Prokurator winien ścigać winnego a wnosić o zaniechanie ścigania niewinnego. Ale jak widać dla polityków prokuratura jest wyłącznie od ścigania. OGLĄDNIJ

Więcej…
 
Leniwe Sądy będą płacić większe odszkodowania? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:34
Agata Łukaszewicz 16-05-2008, ostatnia aktualizacja 16-05-2008 07:53

Państwo powinno płacić obywatelom wyższe odszkodowania za przewlekłość postępowań sądowych – nawet do 20 tys. złotych. Zniecierpliwieni obywatele coraz częściej skarżą się na opieszałe sądy. Te muszą im wypłacać rekompensaty. Są jednak bardzo oszczędne w orzekaniu kwot, bo pieniądze na wypłatę pochodzą z ich kasy. Stąd najnowszy pomysł podwyżki rekompensat.

Więcej…
 
Polska na ławie oskarżonych PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:30

Potraktowanie kobiet z olsztyńskiego magistratu oraz rodziny uprowadzonego i zamordowanego Krzysztofa Olewnika pokazuje, iż służby i urzędy, które mają obywateli chronić wykazywały zupełną obojętność. A jak już zadziałały to raczej na szkodę poszkodowanych, a nie żeby im pomagać. Na dobrą sprawę patrząc na te dwa przypadki paradoksalnie należałoby utworzyć służbę chroniącą obywateli przed państwowymi służbami, których przecież jedynym zadaniem jest bronienie zwykłych ludzi i pomaganie im.

Więcej…
 
Prokuratorzy znowu narozrabiali PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:28
Kolejny raz słyszymy o nadużyciach prokuratorów. To jedyna kasta w polsce, która nie ponosi żadnych konsekwencji za bezprawne działania.  Tym razem w stosunku do dziennikarzy. Kiedy w koncu media zrozumieja i popra stowarzyszenia, iż prokurature RP nalezy zlikidować i budować od nowa. Nadużywa ona prawa zawsze bez wzgledu na panującą opcje polityczna. Tak jest od 1956 r. !!!! ZOBACZ
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 150 z 153


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure