czwartek, 24 stycznia 2019
Ciąg dalszy kłamstw TVN 24 - na temat manifestacji zobacz PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:22

Przekazujemy wszystkim oglądającym naszą stronę udokumentowane w formie viedeo informacje ze strony Super - Nowa, iż na pikiecie w Warszawie było 11 stowarzyszeń z całej Polski w ilości przeszło 100 osób ( takie było zezwolenie władz Warszawy) z Bielska - Białej, Łodzi, Częstochowy, Wielunia, Nysy, Rzeszowa, Opola.Tematem wiodącym było bezprawie uprawiane przez Prokuraturę RP w tym i na żołnierzach,  a także Sądy RP. 

Więcej…
 
Skarga Helsińskiej Fundacji do Trybunału Konstytucyjnego PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:20

Zniesławienie bez pozbawiania wolności

m.g. 09-05-2008, ostatnia aktualizacja 09-05-2008 07:23

Helsińska Fundacja Praw Człowieka złożyła skargę do Trybunału Konstytucyjnego, w której kwestionuje konstytucyjność przepisów kodeksu karnego dotyczących odpowiedzialności za zniesławienie (art. 212 i 213).

Więcej…
 
I Prezes SN krytykuje RPO PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:20

Prof. Lech Gardocki odpowiada na artykuł dr. Janusza Kochanowskiego - Rzecznika Prwa Obywatelskich, który tak jak stowarzyszenie okreslil RP jako państwo bezprawia w artykule, który powtórnie polecamy przeczytać.

Na artykuł ten odpowiada I Prezes Sądu najwyzszego prof. L Gardocki - zobacz

 
Kolejny skandaliczny wyrok polskiego sądu PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:19
Ścieżki zdrowia stosowane przez ZOMO w 1976 r. wg robotniczego protestu to nie przestępstwo - tak mówi polski sąd w 2008 r. PRZECZYTAJ

 
TVN 24 podaje nieprawdziwe wiadomości o pikiecie w sprawie żołnierzy PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:17

Na portalu TVN 24 podano nieprawdziwe wiadomości jakoby organizatorzy protestu przed Ministerstwem Sprawiedliwości postawili warunki żonom żołnierzy że wejdą wszyscy albo nikt. ZOBACZ.  Jedynym warunkiem było spotkanie z samym ministrem Ćwiąkalskim. Telewizja TVN 24 manipuluje informacjami. Przebieg zdarzeń był następujący:

Więcej…
 
Od dzisiaj możesz już oglądnąć zemstę prokuratury, bzdurny wyrok żywieckiego sądu a także apelację PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:15

Apelacja karna nagrana na video, którą już zapowiadaliśmy na naszym forum ( o której to sprawie pisał Newsweek), a która udowodniła matactwa prokuratury w Bielsku - Białej i Częstochowie oraz Sądu Rejonowego w Żywcu uniewinniająca oskarżonego. Jest to żywy przykład jak prowadzona winna byc rozprawa apelacyjna. patrz linki:

Więcej…
 
Jutro w dniu 6.05.2008r. protest przed Ministerstwem Sprawiedliwości i RPO PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:14

W trakcie protestu chcemy wręczyć nasze wnioski o zmianach kodeksu postępowania karnego i cywilnego w tym przestrzegania art. 74 k.p.k. Ciąłe naruszenia zasady domniemania niewinności powodują bez zasadne 7 miesięczne przetrzymywanie polskich żołnierzy z bielskiej jednostki komadosów w areszcie, w warunkach uragajacych godności. Poniżej treść dokumentu:

Więcej…
 
Kolejny dziwoląg prokuratury RP , kto odpowie za więzienie żołnierzy PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 15:13

Są wyniki eksperymentu wadliwej broni, są dowody zgłoszenia tej wadliwej bnroni. Zaś super prokurator RP jak zwykle chce oskarżyć niewinnych żolnierzy. Dość tej prokuratorskiej farsy -  zobacz i przecztaj

 
Trzecia władza - kolejna prowokacja prokuratorsko - sądowa? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:59
Sąd nad posłem Tomczakiem. Wiele wskazuje na prowokacyjne oskarżenie pisze na swoim blogu Janusz Wojciechowski - Europoseł.
Trzecia władza O sądach mówi się z respektem - trzecia władza. Rzeczywiście jest to władza wielka. Sejm czy rząd decydują o naszych publicznych obowiązkach i prawach, o podziale publicznych pieniędzy, a sądy decydują o naszych losach. Wyrok sądowy rozstrzygający o winie człowieka nierzadko odbiera mu wolność, majątek, dobre imię.
Więcej…
 
Kolejne ZUS - owskie oszustwo inwalidów przez polski parlament PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:57

Poseł Palikot publicznie zwalcza bzdurne przepisy ale faktycznie nie robi nic. Od 1.08.2008 r. weszły w życie nowe przepisy nakazujące drobnym rzemieślnikom płacić pełne składki ZUS w kwocie ok. 800 zł.Zgodnie z ustawą PFRON miał częś tych składek refundować najdalej w terminie 30 dni. Mijają już 4 miesiące a ja zobowiązany zostałem terminowo   do zapłaty kwoty 2700 zł.  Gdybym nie wpłacił w terminie to nie mam prawa do refundacji. Przez 4 miesiące PFRON nie zwrócił ani złótowki.

Więcej…
 
W polskich sądach trudno o dobry ( prawdziwy) protokoł - Rzeczpospolita o pikiecie i propozycjach 11 stowarzyszeń PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:54

Autorytety prawa na łamach Rzeczpospolitej z dnia 2.05.2008 r. wypowiadają się o naszych propozycjach nagrywania rozpraw - przeczytaj. 

Przeczytaj także:http://www.rp.pl/artykul/91991.html  

                           http://www.rp.pl/artykul/95761.html

                           http://www.rp.pl/artykul/95762.html

                           http://www2.rp.pl/artykul/102533.html   

Więcej…
 
Sądowy skandal - kto pomagał mafii a chciał skompromitować SSO Barbarę Piwnik PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:52

Oglądając wczorajszy superwizjer należy zastanowić sie powaznie gdzie jest polski wymiar sprawiedliwości a przede wszystkim kto, po co  publicznie opowiadał w środkach masowego przekazu, że sędzia B. Piwnik ma związki z mafią i wypuszcza bandytów. Program pokazał po raz kolejny co wyprawia prokuratura i co warta jest ta instytucja (bez) zaufania społecznego. ZOBACZ  

 
Nowa specjalność prokuratury RP. Teraz Ty masz dostarczyć do prokuratury dowody niewinności PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:53

Smutne ale prawdziwe. Szkoda tylko, że nasze szanowne media piszą o błazenadach organów ścigania wyłącznie kiedy sprawa dotyczy polityka z pierwszych stron gazet. Tym razem chodzi o p. Rokitę, którego warszawski sąd wezwał do przedstawienia dowodów nieinności, choć nie zna on aktu oskarżenia. Uwaga: wracamy do czasów stalinowskich, kiedy to Ty masz przedstawić dowody niewinności. czytaj 

 
W Polsce korupcja jak na Kubie mówi Transparency Internastional PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:51

Dania, Finlandia i Nowa Zelandia to kraje w najmniejszym stopniu dotknięte korupcją. Tak wynika z najnowszego raportu organizacji Transparency International, zajmującej się ujawnianiem i zwalczaniem praktyk korupcyjnych w życiu publicznym. Polska zajmuje w tym zestawieniu, podobnie jak przed rokiem, 61. miejsce.

Polska dzieli pozycję z Kubą i Tunezją, które mają identyczny tzw. Wskaźnik Percepcji Korupcji.

Więcej…
 
ABW zaniechało postępowań o fałszowanie umów rachunków w Banku Śląskim - dlaczego ? PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:49

Najpierw ABW a obecnie prokuratura i siemianowicka policja nie robi nic aby wyjasnić tworzenie przez Bank Ślaski fałszywch umów rachunkow bankowych przez które mafia paliwowa wyprowadzała miliony.    

Uzyskaliśmy informacje, iż dzieci baronów paliwowych w 2004 r. zgłaszały w ABW, iż w Banku Śląskim znajdują się  sfałszowane umowy rachunków bankowych firm słupów, na które to firmy mafia paliwowa wyprowadzała pieniądze. Po otrzymaniu takiej informacji ABW zaniechała czynności

Więcej…
 
O mafii w RP na przykładzie K. Olewnika - mówi obrońca p. Olewnik PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:49

Przekazujemy państwu duwczęściową rozmowę z pełnomocnikiem rodziny p. Olewnik adwokatem Ireneuszem Wilkiem w Radiu Maryja.  Posłuchaj:  częśćI:  oraz część II.

 
Kiedy i kto odważy się zamknąć wydających polecernia prokuratorów PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:47

W sprawie śmierci K. Olewnika doszło do zatrzymania 3 policjantów. Kiedy ktoś odważy się zatrzymać prokuratorów wydających polecenia policji. Za śmierć pieszego spowodowaną przez prokuratora Zbigniewa T. i zacieranie śladów wypadku też obciążono policjantów, choć na miejscu wypadku było dwóch prokuratorów, a ówczesny prokurator Tomasz Janeczek  (później Prokurator Apelacyjny w Katowicach)

Więcej…
 
W prokuraturach i sądach giną akta PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:47

Co robi polska prokuratura w sprawie setek akt spraw które giną w szacownych budowlach polskich organow scigania i polskiego wymiaru sprawiedliwości ?  NIC.

 
Kto wydał wyrok na Jana Pawła II PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:46

Nowe sensacyjne wiadomości. Czy Gorbaczow wydal wyrok na Jana Pawła II ? Zobacz i oceń.

 
Akcja Protestacyjna Warszawa - Ministerstwo Sprawiedliwości 6.05.2008 r. godz. 8 rano PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:44

W dniu 29.03.2008 r. r. doszło do ogólnopolskiego spotakania stowarzyszeń, w zakresie zainteresowania, których leży znacząca poprawa sytuacji w polskich prokuraturach i sądach. W spotkaniu bralo udzial 11 stowarzyszeń, z Bielska-Białej, Łodzi, Rzeszowa, Częstochowy, Zabrza, Chorzowa, Wielunia  Aleksandrowa Kujawskiego i Opola.

Więcej…
 
Łgarstwa Prokuratora Krajowego przed Sejmową komisją w sprawie p. Olewnik PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:43

Dość kłamstw - dość ukrywania złodzieji i bandytów tak powiedziała przed Sejmową Komisją Sprawiedliwości p. Danuta Olewnik.

Zaś Prokurator Krajowy na pytanie posłaPO: czy w Polsce są inne przpadki krętactw Policji i Prokuratury powiedział: on o innych sprawach nie słyszał. Kłamał !!! Nie słyszał bo nie chce słyszeć ani widzieć mafii ślaskiej. 
Transmisja video - posiedzenia sądu i umorzenia przestępstwa matactwa prokuratorsko - sądowego PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:42

Przedstawiamy państwu żywe posiedzenie Sądu Rejonowego w Bielsku - Białej sygn. III Kp 888/o6 pod przewodnictwem SSR Aldony Borowskiej z wniosku Prokuratury Rejonowej w Częstochowie prowadzonej przez prok. Marka Mazura. Sprawa  dotyczy umorzenie  matactwa prokuratorsko - sądowego, ukrywające przestępstwa Banku Ślaskiego, fałszującego dokumenty bankowe, które wbrew dowodom zostało przez sędzię Aldonę Borowska w sposób skandaliczny umorzone , zaś samą treść skandalicznego  postanowienia o umorzeniu pomimo nagrywania Sąd ukrył.

 
Rencista walczy nadal z ministerstwem o godne życie wyrok w dniu 28.04.2008 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:40

W dniu 28.01.2008 r. informowalśmy że przed Sądem w Warszawie rozpoczął sie proces z powództwa rencisty Jerzego Stefaniaka przeciwko Parlamentowi RP i Skarbowi Państwa. Samotna walka Jerzego Stefanka trwa nadal.  Na podstawie art. 358 k.c. wyliczył on, że obecnie RP powinna mu wypłacać 1645 zł. miesięcznie a nie 560. zł jak to ma miejsce. Żąda także 238 000 zł. odszkodowania za to, że przez lata wypłacano mu niską rentę. W końcu ci upodleni przez państwo biedacy z 500 - 600 zł emeryturą i rentą zaczęli myśleć.

Więcej…
 
Kolejny występ polskiej prokuratury PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:40

Policja łapie a prokuratura wypuszcza zobacz- kliknij

 
Prokuratorzy ze Śląska kochaja ING Bank Śląski i mafie paliwową PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:39

ING Bank Śląski fałszerzem kolejnych umów bankowych. Nie tylko  oszukuje swoich własnych pracownikow ( o czym pisalismy)a także sprzyja  mafii.

Ustaliliśmy kolejne kilkanaście osób, którym ING Bank Śląski sfałszował i stworzył na ich nazwiska umowy rachunków bankowych, których rzeczywistymi urzytkownikami byli  członkowie   mafii paliwowej, która przez te rachunki wyprowadzała wielkie pieniądze. Dla ING Banku Śląskiego mafiosi byli VIPami.

Więcej…
 
Baki sprzedawały tajemnicę bankową - bandyci mieli wyciągi bankowe p. Olewników PDF Drukuj Email
niedziela, 28 marca 2010 14:37

Jawne dane z banku - skąd my to znamy: z Banku Śląskiego z Bielska - Białej i Siemianowic, a Prokuratura fakty te ukrywa !!!

Porywacze wiedzieli, jakie sumy wpływają i wypływają z firmowego konta. I nie były to zwykłe wyciągi bankowe. Znał je wyłącznie bank – twierdzi Danuta Olewnik-Cieplińska.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 następna > ostatnia >>

Strona 150 z 152


stat4u