niedziela, 24 lutego 2019
Sądownictwo - zmienić system czy ludzi ? PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 lutego 2017 00:06

Dobrze, że taki program jest. Ale niestety nie da się prowadzić dyskusji o sądownictwie bez dyskusji o prokuraturze. To od 30 lat naczynia połączone. Nie da się też prowadzić dyskusji w takiej atmosferze.

Nie zapominajmy, że to najpierw prokuratura płodzi fikcyjne akty oskarżenia lub umarza postępowania karne. W Polsce trzeba rozliczyć sędziów i prokuratorów za 30 lat bezprawia. To po pierwsze. A po drugie trzeba doprowadzić do weryfikacji wszystkich bandyckich wyroków sądowych w imię tzw. demokracji i niezawisłości. Tak jak to zamierza się zrobić z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie. Czyli spec ustawą. Czy osiągniemy jako pokrzywdzeni sukces ? To zależy od tego czy połączymy wszyscy nasze wysiłki 30 letniej walki z bezprawiem, czy też kolejny raz tzw. politycy rozprowadzą nas i skłócą wygłaszając nic nie warte choć chwytliwe slogany w różnych programach TV. Co gorsze to pojawiają się ich tłumy. A ja pytam gdzie byli przez lata ? I przestrzegam nie wierzcie im. Jeśli chcemy wygrać to trzeba mieć świadomość, że to nie będzie łatwa walka. Oni mają nas wszystkich gdzieś. Oceniajcie polityków przez pryzmat co robili w sprawie bezprawia przez lata a nie co powiedzieli w TV. Podzieleni nigdy jej nie wygramy. Kliknij program.

 
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure