środa, 20 lutego 2019
Jerzy Jachnik w programie Woronicza 17 - dzisiaj 26.02.2017 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 26 lutego 2017 17:02

 

Kapitalny Jerzy Jachnik! Niezwykle emocjonalny wykład o wymiarze sprawiedliwości. To po prostu trzeba obejrzeć.
Redaktor: Czyli co, zaorać?
Jerzy Jachnik: Zaorać! 
➡️W Polsce tworzy się taką ilość aktów prawnych, że nikt za nimi nie nadąża, nikt w Polsce nie ponosi
żadnej odpowiedzialności za NIC. Nikt w Polsce nie poniósł odpowiedzialności! Była afera FOZZ, afera Grobelnego. W Bielsku mamy aferę 30 milionów! Wyrok skazujący, facet nie siedzi bo jest chory... W jakim kraju my żyjemy?
➡️Państwo nie będzie tak długo funkcjonować jak długo nie będą działały organy ścigania i wymiar sprawiedliwości, a one muszą być pod kontrolą Obywateli. I o tym nie potraficie rozmawiać. Wy się tylko przerzucacie winą.

 

 

27 tysięcy zł miesięcznie – tyle a nie 10 tys. zarabia pierwsza prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf. To blisko dwa razy więcej od premier Beaty Szydło i sporo więcej od prezydenta Andrzeja Dudy – informuje „Super Express”.
 
Jeśli to prawda to sprawą winien zająć się prokurator lub Rzecznik dyscyplinarny.
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure