środa, 20 lutego 2019
Jerzy Jachnik w Programie Minęła Dwudziesta 21.03.2017. PDF Drukuj Email
środa, 22 marca 2017 14:20

Wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło opublikowała na swojej stronie Platforma. Trwają konsultacje opozycji co do jego ostatecznego kształtu. Po co ten wniosek jest składany i czy ma jakąkolwiek szansę na przyjęcie? Oceniają Joanna Lichocka (PiS), Andrzej Czerwiński (PO), Jerzy Jachnik (Kukiz’15) i Paweł Pudłowski (Nowoczesna). 

 Jerzy Jachnik w programie Minęła Dwudziesta mówi o przedsiębiorcach, którzy nie moga byćprzez Państwo traktowani jak potencjalni oszuści, zabawie w paskownicy czyli wotum nieufności dla rządu,oraz pomyśle Powołania  Wojewódzkich Rad Sądowniczych,które  byłby rzeczywistym udziałem społeczeństwa w wyborach sędziów .

Oglądnij całość https://vod.tvp.pl/29284836/21032017

 

 Znalezione obrazy dla zapytania jerzy jachnik

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure