środa, 20 lutego 2019
Tłum umundurowanych policjantów w sądzie. Przyszli wesprzeć koleżankę PDF Drukuj Email
czwartek, 13 kwietnia 2017 16:31

 Jerzy Jachnik: Policjanci chca bezkarności. Tymczasem zbyt często kłamią - szczególnie w sprawach o wykroczenia. Moim zdaniem wszyscy powinni odpowiadać za fałszywe zeznania, bez względu na to kim są.

Kilkudziesięciu policjantów wspierało we wtorek swoją koleżankę skazaną nieprawomocnie za fałszywe zeznania. - Policjant nie może żyć w strachu, że za wykonywanie swojej pracy stanie przed sądem - mówili związkowcy.

Komentarze (2)
  • bogumilsarkowicz  - Obiektywnie
    To częsta praktyka że policjanci kłamią, a sądy z reguły przychylają się do ich kłamstw uznając rację funkcjonariuszy. Naprawdę procesy karne są pozbawione jakichkolwiek praw obrony dla obywatela.W sądzie powinny liczyć się dowody , nie zeznania zwłaszcza policjantów jako święte.Jednak sądy miały sprawy, policja też, a prokuratura wyniki. Obywatel poczucie krzywdy i stosunek do państwa taki , a nie inny. Wielu skrzywdzonych w ten sposób już nie jest obywatelami tego kraju lub żyje poza nim.To jest jak najbardziej słuszne, nie żyć w takim państwie.
  • jacek19695@o2.pl  - OK
    podoba mi sie to co Pan napisal,mysle ze mozna to zmienic tylko w sposub taki ze bedzie odpowiedzialnosc karna dla urzednikuw panstwowych tagrze dla policjantuw,zwykly czlowiek odpowiada za wszysko za drobny blad np w podatku w skladce zus jest licytowany przez komornikuw zostaje bez niczego z dlugami do konca zycia. urzednik panstwowy,polityk sedzia prokurator adwokat komornik, policjant,jest chroniony przez wladze morze legalnie,krasc klamac,oszukiwac wyludzac,LEGALNIE bo narud na to zezwolil,ludzie wola narzekac i krytykowac zamiast walczyc z ta patalogia.a morze to juz nie ludzie tylko obywatele i konsumeci.pozdrawiam Pana oraz wszstkich zwolennikuw Aferyibezprawie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure