środa, 20 lutego 2019
Warszawski Układ Zamknięty PDF Drukuj Email
wtorek, 20 czerwca 2017 15:46

40 tysięcy złotych za sprawę i wszystko załatwione. To nie stawki wybitnych warszawskich adwokatów z czołówek list palestry. To kwota, za którą można załatwić każdą sprawę przed pewną prokuraturą rejonową w Warszawie. W niektórych sprawach „posmarowanie” prokuratorowi wychodzi nawet taniej i szybciej niż bronienie swojej niewinności przed sądem.

Winny jest system odziedziczony po okresie komunizmu. Polska procedura karna, ale i cywilna traktuje obywatela jak najgorsze zło. Sędziowie widząc często niekompetencję prokuratorów sami wchodzą w ich buty i na siłę wyciągają proces. W ten sposób osoba, która z założenia miała wydać bezstronny wyrok sama staje się oskarżycielem. Problem jest jeszcze głębszy,  gdy do wszystkiego dodajemy powiązania personalne i kapitałowe otrzymujemy naprawdę wybuchową mieszankę.

Orzel.jpg

http://kulisy24.com/prawo-i-bezprawie/warszawski-uklad-zamkniety

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure