środa, 20 lutego 2019
Absolutnie fenomenalne wystąpienie Jerzego Jachnika podczas debaty o ustawy o Sądzie Najwyższym . PDF Drukuj Email
wtorek, 18 lipca 2017 17:30

 Absolutnie fenomenalne wystąpienie Jerzy Jachnik! To jedno z najlepszych ostatnio przemówień w Sejmie! Nasz poseł z jednej strony doskonale wypunktował szkodliwą ustawy PiS totalnie upartyjniające sądownictwo, a z drugiej obnażył działania opozycji histerycznej PO-N, którzy bronią fatalnie działających od lat sądów. My występujemy w interesie obywatelskim!!! To bardzo ważne, prosimy o UDOSTĘPNIANIE!

"Wy tylko potraficie się przerzucać kto bardziej winny, a ja się pytam co mają z tego Obywatele?! Co mają z poprzedniego wymiaru sprawiedliwości i z obecnego?! Sądy trzeba oddać pod kontrolę Obywateli! Wy (PO) byliście zdeprawowani, ale wy (PiS) robicie dokładnie to samo i chcecie zagarnąć wymiar sprawiedliwości dla siebie! Dlatego nie identyfikujemy się ani z jednymi ani z drugimi. Nie bierzemy udziału w tej hucpie. My chcemy prawdziwych zmian dla Obywateli!"

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure