środa, 20 lutego 2019
Budżet Obywatelski:Bielsko-Biała PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 października 2017 20:36

W najbliższy czwartek ruszy głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2018. Prezydent miasta zatwierdził listę projektów, które zostaną poddane pod głosowanie oraz tych, które zakwalifikowano do realizacji bez głosowania.

Na wszystkie 26 projektów ogólnomiejskich złożonych przez mieszkańców Bielska-Białej do Budżetu Obywatelskiego 2018 pozytywnie zweryfikowanych zostało 17 wniosków. Natomiast spośród wszystkich 80 projektów osiedlowych pozytywnie zweryfikowano 63 (w tym 51 projektów do głosowania).

W osiedlach, w których pozostał tylko jeden projekt pozytywnie zweryfikowany lub suma kwot szacunkowych wszystkich pozytywnie zweryfikowanych projektów w osiedlu nie przekracza kwoty 100 tys. zł, głosowania nie przeprowadza się. Sytuacja ta dotyczy ośmiu osiedli:
• Aleksandrowice,
• Biała Śródmieście,
• Karpackie,
• Komorowice Krakowskie,
• Kopernika,
• Lipnik,
• Polskich Skrzydeł,
• Straconka.

W przypadku, gdy na danym osiedlu zgłoszono więcej projektów, których łączna wartość po weryfikacji nie przekracza kwoty 100 tys. zł - głosowania również nie przeprowadza się, a projekty automatycznie trafiają na listę wybranych projektów do realizacji. Taka sytuacja dotyczy osiedli Biała Północ oraz Śródmieście Bielsko.

Głosowanie odbędzie się w dniach od 12 do 19 października 2017. Głosować można bezpośrednio, tj. za pomocą kart do głosowania (będą dostępne nie wcześniej niż w pierwszym dniu głosowania) lub za pośrednictwem elektronicznego modułu głosowania dostępnego na platformie internetowej pod adresem www.obywatelskibb.pl w zakładce „Głosowanie”.

Aktualna lista projektów do głosowania: kliknij

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure