poniedziałek, 20 maja 2019
Nie można tworzyć ustaw systemowych bez konsultacji społecznych PDF Drukuj Email
piątek, 08 grudnia 2017 16:48

Jeżeli poprawki Kukiz'15 nie zostaną zaakceptowane, nie będziemy mogli poprzeć zmian w ustawach o KRS i SN – oświadczyli posłowie Kukiz'15.

Odnosząc się do zaplanowanych w piątek w Sejmie głosowań nad „dwiema najważniejszymi ustawami systemowymi” o Krajowej Radzie Sądownictwa i o Sądzie Najwyższym, poseł Jerzy Jachnik ubolewał, że nie zostały one poprzedzone ogólnonarodową dyskusją.

– Nie można tworzyć ustaw systemowych bez konsultacji społecznych – podkreślił Jachnik podczas piątkowej konferencji prasowej w Sejmie. – Te ustawy sprowadziły się do bójek między PiS a PO i z sądów jednej partii przeszliśmy do sądów drugiej partii – ocenił poseł.

autor: Fratria

Czytaj całość:kliknij

 

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure