środa, 20 lutego 2019
Co przysługuje pracownicy zwolnionej po powrocie z urlopu macierzyńskiego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 12:33
dziecko, niemowlę

Po zakończeniu urlop macierzyńskiego pracownica może skorzystać z urlopu wypoczynkowego.        źródło: ShutterStock

 Kobiecie zatrudnionej na czas określony, której pracodawca wręcza wypowiedzenie po powrocie          z urlopu macierzyńskiego, przysługuje tylko odprawa pracownicza.

Pytanie czytelniczki: Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, który kończy mi się w czerwcu.    Wtedy chciałam iść jeszcze na niewykorzystany urlop macierzyński i wrócić do pracy we wrześniu.        W firmie na moje miejsce została zatrudniona inna osoba. Kierownictwo dało mi do zrozumienia,         że mój powrót nie jest możliwy. Pracowałam niecałe 4 lata. Umowę mam na czas określony -          jeszcze na 8 lat. Czy mogę ubiegać się o odprawę? O co chodzi z odszkodowaniem za brak               dla mnie miejsca pracy?

Więcej: Gazeta Prawna

 
 
 
 
 
Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure