poniedziałek, 20 maja 2019
Obowiązek informacyjny RODO PDF Drukuj Email
sobota, 26 maja 2018 12:15

Szanowni Państwo,

w związku z tym, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie, na stronie internetowej www.aferyibezprawie.org na co wyraziliście Państwo zgodę, a od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem, uprzejmie informujemy, że:

administratorem danych osobowych zawartych na stronie www.aferyibezprawie.org jest Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu w Bielsku-Białej.

Osoby fizyczne których  dane są przetwarzane na naszej stronie internetowej w celach związanych ze statutową dzialalnoscia Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu.   Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora.

Państwa dane osobowe nie przekazujemy żadnym firmom reklamowym, marketingowym  a także nie przekazujemy ich do krajów trzecich.

Dane osobowe zawarte na stronach www.aferyibezprawie.org  będą przechowywane do momentu złożenia przez Państwa żądania ich usunięcia wysyłając do nas e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informujemy. że przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz  prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu RODO, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych ma charakter dobrowolny. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować wysyłsajac e-maila na adres ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub wysyłając stosowne oświadczenie na adres: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu - 43-300 Bielsko-Biala - ul. Iglasta 28

Jednoczesnie przekazując nam jakiekolwiek dokumenty po dacie 25.05.2018 r.  musicie je wysłać wraz z pisemną zgodą na ich przetwarzanie. Jeśli dane te dotyczą osób trzecich musi być także ich  pisemna  zgoda. W przeciwnym przypadku bedą one usuwane i pozostawione bez odpowiedzi.

 

Z poważaniem,

Zarząd Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure