wtorek, 21 maja 2019
Tak Ziobro ustawia swoich za publiczne pieniądze. Olbrzymie środki wypłynęły z państwowego funduszu PDF Drukuj Email
piątek, 09 listopada 2018 11:48

Ministerstwo Sprawiedliwości pod kierownictwem Zbigniewa Ziobry po raz kolejny udowadnia, że jest miejscem rażącej hipokryzji i idącej z nią nieuczciwości. Resortowe fundusze stały się bowiem maszynką do wyprowadzenia publicznych pieniędzy do ludzi powiązanych z ministrem i jego partią. Tą drogą wypłynęły miliony, teoretycznie w majestacie prawa.

Oko.press donosi, że kolejne już 1,2 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości trafiło do sieci organizacji słupów powiązanych z ludźmi “Solidarnej Polski”. Komisje konkursowe środki przeznaczone na pomoc pokrzywdzonym, świadkom przestępstw i ich najbliższym lekka ręką zaczęły przyznawać podmiotom, które zostały zarejestrowane ledwie kilka miesięcy przed stanięciem do walki o olbrzymie dotacje.

Tak Ziobro ustawia swoich za publiczne pieniądze. Olbrzymie środki wypłynęły z państwowego funduszu

Cały artykuł:kliknij

Kliknij

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure