niedziela, 18 sierpnia 2019
Po ataku nożownika w Gdańsku. Wiec milczenia na placu Chrobrego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 stycznia 2019 17:44

Dziś wieczorem w wielu miastach Polski odbędą się wiece przeciwko przemocy i nienawiści w związku z atakiem nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas wczorajszego 27. Finału WOŚP. W Bielsku-Białej zgromadzenie rozpocznie się o godz. 18.00 na placu Chrobrego.

Dziś w całym kraju odbędą się wiece przeciwko przemocy i nienawiści. Są one następstwem ataku nożownika na Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, do którego doszło wczoraj podczas finału WOŚP. Samorządowiec, po wielogodzinnej operacji przeprowadzonej w nocy, zmarł w gdańskim szpitalu. 

Do wiecu milczenia w związku z atakiem na prezydenta Gdańska dojdzie dziś również w Bielsku-Białej. Zgromadzenie odbędzie się o godz. 18.00 na placu Chrobrego. W wiecu udział weźmie m.in. Jarosław Klimaszewski, prezydent Bielska-Białej. Jego obecność potwierdził portalowi Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure