niedziela, 18 sierpnia 2019
W dniu pogrzebu Pawła Adamowicza zawyją syreny w Katowicach PDF Drukuj Email
czwartek, 17 stycznia 2019 17:31

W sobotę 19 stycznia, w dniu pogrzebu Pawła Adamowicza, zawyją syreny alarmowe w Katowicach. Jednocześnie prezydent Katowic Marcin Krupa zaapelował, aby przychylając się do prośby rodziny, zamiast kwiatów i zniczy, upamiętnić prezydenta Adamowicza, przekazując pieniądze na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i hospicjum księdza Dutkiewicza.W sobotę, w dzień pogrzebu Pawła Adamowicza, w samo południe w Katowicach zawyją syreny alarmowe. Również tego dnia w katowickim magistracie będzie nadal dostępna księga kondolencyjna (jest wystawiona w budynku UM przy ul. Młyńskiej 4) poświęcona pamięci Pawła Adamowicza, a na znak solidarności z wielką stratą dla Gdańska wyeksponowana flaga tego miasta. 
W dniu pogrzebu Pawła Adamowicza zawyją syreny w Katowicach

W najbliższą sobotę odbędą się w Gdańsku uroczystości pogrzebowe. Przychylając się do prośby rodziny zmarłego apeluję, by zamiast kwiatów i zniczy – przekazać środki na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i hospicjum księdza Dutkiewicza. Dlatego w sobotę uruchamiamy wspólnie z Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” zbiórkę. Na katowickim Rynku od godziny 11.00 do 15.00 będą obecni wolontariusze, którzy będą z puszkami zbierać środki na rzecz wskazanych przez rodzinę podmiotów – zapowiada Marcin Krupa.

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
 


stat4u
Aferyibezprawie.org © Copyright 2009
Projekt i wykonanie: intMar.eu

dietaraj.pl dieta,odchudzanie,dietetyk,poradnia dietetyczna,pracownia dietetyczna,dietetyk kliniczny,dietetyk dziecięcy,Bielsko-Biała,Żywiec,Skoczów stomatologia bielsko-biała,dentysta bielsko-biała, leczenie kanałowe bielsko-biała pakowanie konfekcjonowanie bielsko-biała rehabilitacja bielsko-biała botoks bielsko,powiększanie ust bielsko,botox bielsko,paznokcie żelowe pedicure